Kovotour – recenze

20 komentářů
 1. Jarka

  Rovněž se chci přidat k varování před CK Kovotour. V letošním roce mi zcela zkazili dovolenou a lituji vyhozených peněz. V Budvě Vila Golf jsem nalezla pouze špínu a smrad. Z ubytování jsem doslova utíkala, jídlo podprůměrné, hluk, neustálý štěkot psů, majitel stále opilý, pláž kamenitá. Nic z toho, co slibovali. Odpověď Xenie Stehlíkové na moji reklamaci byla velmi arogantní. Nabídka 1000,- Kč slevy na další zájezd po příšerném zážitku je doslova výsměchem. Doporučuji všem, aby své peníze zhodnotili raději v jiných CK, kde za stejnou cenu dostanou žádané služby. Byl to nejhorší zážitek mého života.

  Reply
 2. Vlasta

  tak s tím Kovošrotem nikam nejezděte a je klid. Když s nima někam pojedete, tak se potom nedivte, vždyt´to co se tady píše je katastrofa a kovošrot pořád láká a láká…vykašlete se na tu cestovku a cestujte s jinými.

  Reply
 3. krista

  kovo tour nikdy byli jsme v černé hoře ulcinj koplex Bellevue
  nikdy jsem nic podobné ho nezažila.nebudu se rozepisovat
  všechno už jste nspsali .Na moji reklamaci a fotografie
  byla odpověd že jsme stím k dané destinaci měli počítat.
  Nevím kam se mohu odvolat.jsem důchodkyně apočítají stim
  že nemáme odvahu se bránit.a to mě štve.

  Reply
 4. colombo

  Tak Martine z Olomouce, nevím na jakou syrečkárnu jsi doma zvyklý, ale co je moc je moc…věřím, že jsou lidé, kterým se líbí i bydlení ve velké krabici od bot a nepotřebují ani mýdlo, hlavně že jsou svobodní k nim asi patříš práv ty…. proto ti přeji hodně dalších nezapomenutelných zážitků s c.k. Kovotour….oni takové klienty jako jsi ty právě potřebují….občas pak budeš muset na kožní… tak buď zdráv a vesel…… dál už to ani nebudu psát ……….

  Reply
 5. Pavla

  Prosím Vás, byl někdo z vás Černé Hoře, v hotelovém komplexu Bellevue v době od 8. 8. 2015 do 15. 8. 2015? Děkuji

  Reply
 6. colombo

  škoda, že nemohu pomoci…my od 1.8- 8. 8. 15……Bellevue Avala…. taky dortík…potom Borik …taky lahůdka….. hnus fialovej…

  Reply
 7. Jara

  Diky vam vsem za varovani.Jiz tri dny si vybiram dovolenou z touto cestovkou.Maji opravdu pekne nafocene hotely.Takze opet s moji osvedcenou cestovkou Exim tour.Tuto cestovku vrele doporucuji.

  Reply
 8. Šárka

  To co píše paní Vlasta je sice pravda – nikam s nimi nejezděte. Ale poradí někdo jak to zařídit. Když se podíváte do nabídek různých agentur, tak CK jede dál a jejich přiblblý růžový katalog je vidět na každém rohu. Málokterého člověka napadne si přečíst nějaké recenze než jede na dovolenou. Spíše se podívá až potom (což byl i můj případ), ale to je bohužel pozdě. Po mých stížnostech mi velkoryse nabídli, že mi dají na další zájez slevu 1.000,– Kč. To bych snad musel být blázen, abych s nimi někam jela. Rozšiřujte prosím své info dále mezi co největší počet lidí a snad to bude mít nějaký úspěch.

  Reply
 9. Rei

  Exim tour si může s Kovotourem podat ruce. S Kovotourem jsem ke své radosti nikde nebyla, ale s Eximem 1x stačilo pro zbytek života. Toto snad může fungovat jen na českém trhu.

  Reply
 10. Dana

  Ještě jednou děkuji paní Michale za radu. Rovněž v naší kauze Kovotour přistoupil na mimosoudní vyrovnání a vyplatil nám pořadovanou částku. Vřele doporučuji všem obrátit se na Vaše nároky – opravdu pomohou.

  Reply
 11. Alena

  V roce 2014 jsme byli v Albánii. Zaplatili jsme celý zájezd bez jakékoliv slevy, neboť jsme jeli vlastní dopravou. Zaplacené švédské stoly, které nebyly, pláž špinavá, bahnitá. Jediné, co bylo v pohodě – ubytování. Reklamaci Kovotour samozřejmě neuznal. Díky tomu, že jsme se nedali a naši reklamaci jsme postoupili na ČT1 – Černé ovce – vysíláno 27.5.2015, nám CK Kovotour naši dovolenou kompenzoval v plné výši. Jiná destinace a velká spokojenost díky odvysílání naší reklamace. Jinak jsme neměli žádnou šanci. Smutná zkušenost

  Reply
 12. Eliška

  V době od 11-18.6. 2016 jsem měla objednaný pobyt v Budvě v hotelu Golf. Po příjezdu do Černé hory mi byla nabídnuta kompenzace z důvodu nesplnění podmínek v Golfu. Vybrala jsem si hotel Olympic v Ulcinji. Byla jsem velmi spokojená. Bylo tam čisto, denně uklízeli, měnili ručníky i osušky, jedenkrát za týden měnili prostěradla. Jídlo bylo velmi chutné, obsluha vzorná. Taktéž delegátka p. Darina a animátoři byli velmi sympatičtí a ochotní. K tomu ještě nádherná písečná pláž, co více si přát. Pro mne pobyt snů. Vřele díky CK Kovotour plus

  Reply
 13. Petr V.

  Arogantní zástupce – kosovský Albánec, velice arogantní.
  Ubytování: zaplaceno na pláži se stravou, skutečnost kilometr od pláže a stravování v jiném hotelu.
  Sleva za nedodržení podmínek? Zástupce CK se vám vysměje.
  S touto CK nikdy, nikdy, nikdy.

  Reply
 14. Katerina Langova

  Kovotur je opravdu hrozná cestovka,byli jsme teď v Černé hoře hotel Olympic,a nic horšího jsem nikdy neviděla špína,nábytek tak po me prababicce,strava des běs a delegátka měla velký problém nás informovat o výletech a tak nak o všem. Pak o odletu z dovolené hrůzy jsme skoro ani nebyli informováni,odvezli nás na letiště a bohužel opět nás nikdo ne informoval kam se máme jít od bavit,museli jsme sami si vše najít a zjistit. V životě z touto cestovní kanceláří už nikam nepojedu.jo a All inclusive pro ně znamená k snídani káva a džus a jídlo kdo dřív přišel,žádná svačina nebo naky nápoj mezi snídani a obědem,k obědu žádná káva ani džus jen voda a popřípadě kdo dřív přišel měl dokonce i víno,pak zas nic ani vodu jsme nedostali a večeře opět k pití jen voda a jídlo kdo dřív přišel, a za celých osum dní jsme měli 5 jídel které se točili dokola. HRUZA

  Reply
 15. Luboš Smitka

  Návrat 12.7 2017z Černé hory,hotel Olympic Ubytování první dva dny, místo 2+ přistýlka tři jednolůžkové pokoje. Po přestěhování pokoj jen na přespání sotva že se tam vešly tři postele. Matrace v posteli velmi špatné.
  Strava kdo dřív přišel ten líp jedl. Ovoce 2x meloun za celých osm dnů .Delegátka Marie zcela bez zájmu o klienta,nemá přehled co kde a jak. Dle vyjádření některých zaměstnanců hotelu,je hotel v majetku státu do konce září. Pak oni končí a dostávají odstupné,takže už nemají žádnou motivaci. Pláž je ovšem velmi pěkná, vstup do moře pozvolný. Celkové shrnutí lepší pionýrský tábor.

  Reply
 16. J. Dvořák

  CK mi zrušila v červnu 2017 zaplacený pobytový zájezd do Řecka od 10.8.2017. Zájezd jsem měl zálohově zaplacen od listopadu 2016!
  Těžko jsem sháněl dovolenou v tomto termínu.
  Velmi neslušné a neseriozní jednání CK Kovotour !!!

  Reply
 17. Alena Juneková

  Včera sme sa vrátili z Č H .Ubytovaní sme boli v Ulcinji vo vilke Lara hotela Otrant.So službami hotela i CK Kovotour môžeme vyjadriť len spokojnosť.Delegátka – pani Darina Říhová bola ústretová,všetko prebiehalo v súlade s informáciami CK.Asi je potrebné zvážiť pred zakúpením zájazdu,čo od pobytu očakávam a nemôžem čakať od 3* hotela služby 5*.To bol dôvod,prečo sme sa rozhodli pre drahší hotel ,ktorý naše očakávania do bodky naplnil.Transfer tak isto bez problémov.Myslím si, že CK za prípadné kolóny na cestách nenesie zodpovednosť. V hoteli Olympik sme boli na koncerte Šlágru.Tam by som nechcela tráviť dovolenku,ale je to o cene a výbere.Alebo chcem ušetriť,alebo užívať. A neporiadok mimo rezortov?Ten je typický aj v iných destináciách,nielen na Balkáne.To CK nevyrieši.Aby nedošlo k zbytočným dohadom- mám toho precestované dosť, či už to boli Maledivy,Dom.rep.,Florida,Madeira a ostatné obľúbené bežné európske destinácie aby som vedela zaujať stanovisko

  Reply
 18. urligen

  s Kovotur Plus Praha Vodičková již nikdy více. Nerespektují klienta,, spousta zmatků, pozdě zaslané pokyny,potom zase omylem zaslané pokyny pro zcela jinou 5 členou rodinu do zcela jiné destinace a výmluvy,výmluvy…..nejraději jen vzít peníze a nic nedělat hrůza, kterou jsem na př. s Eximem nezažila. Obbývání klientů chování k nim nic moc.

  Reply
 19. Věra Vorlická

  Byli jsme od 3.6.-10.6.2019 v ALBÁNII v hotelu ALOHA v Sarandě. Ubytování po koj č.201, .nebyla tam šatní skřín. při použití WC jsme nohy měli ve vaničce sprch. koutu.Ostatní pokoje měli normální postavení WC a dokonce i křeslo.Jedna pokrývka pro oba.Stravování: 1 krát byla ryba a 1 krát maso,jinak zapekané těstoviny
  rizoto,bramborový salát,nápoj k večeři byla čistá voda ovoce pouze meloun u snídaně.
  Pláž nepřipravená až v pátek byly lehátka a slunečníky.Výlet Modré oko byl pěkný.Město jsme prohlédli,spousta obchodů,markety a nádherná cukrárna.Delegát RADEK příjemný,ale nerad řešil problémy.

  Reply

A jaká je Vaše zkušenost?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *