Afrodita – recenze

30 komentářů
 1. Stepan

  Již jsme s nimi odjeli dvakrát: Západní Kréta a Severní Kypr a letos pojedeme na Karpathos, protože jsou nejlevnější.

  Reply
 2. Wok

  Pozor na ne, ck afrodita vlastni dcera majitelky zkrachovale ck west holiday Vendula Kosatova. Kosatova ve skutecnosti cestovku ridi. Chtel jsem si u nich koupit zajezd, ale poslali mi nepodepsanou smlouvu a pozadovali ode mne podpis a zaslati penez do druheho dne na jejich ucet. Kdyz jsem zadal vseobecne obchodni podminky poslali mi podminky jine cestovky tvrdili ze jsou pojisteni u evropske cestovni pojistovny pritom to nebyla pravda.

  Reply
 3. Simona

  S CK Afroditou jsem jela loni (2014) na Krétu, vše bylo v nejlepším pořádku. Byli jsme ubytovaní přímo na pláži, celou cestu s námi byla delegátka, starali se o nás. Letos s nima asi pojedeme na Karpathos, mají moc hezké hotýlky

  Reply
 4. Wok

  To je ale náhodička paní majitelko CK Afrodita alias Maky a Simona. Nikdo tu nenapise jak je rok dlouhy a zrovna 24.6. tri minuty po sobe se sejdou Maky a Simona a obe jedou na Karpatos, parada :))

  Reply
 5. Irma

  S ck Afrodita mám dobrou zkušenost, byla jsem s ni loni i letos a vse bylo podle mych představ, slecna delegatka příjemná, ubytování super, strava výborná.

  Reply
 6. Linda

  Chtěla jsem poděkovat paní Vendule Košatové a celé CK Afrodita za pěkně strávený týdenni pobyt na Sever.Kypru.S touto cestovkou jezdíme už několikátý rok a vždy jsme max.spokojené.Ubytování pěkné,strava perfektní… a moře čisté…ještě jednou děkujeme:):)

  Reply
 7. Zuzana

  Chtěla jsem poděkovat CK Afrodita za opravdu nádhernou dovolenou strávenou na řeckém ostrově Karpathos – bydleli jsme v apartmánu Ammos Beach. S CK Afrodita jsem byla již na 4 dovolené a musím říct, že to byly mé nejkrásnější dovolené a myslím, že už jsme procestovali opravdu hodně. Letošní dovolená na Karpathosu byla opravdu okouzlující. Nádherný kus světa, nádherné pláže, téměř pusté, kouzelné hory, průzračné moře, milí a vstřícní lidé, ubytování – nádherná romantika. Každodenní pohled na východ slunce z apartmánu bude pro mně nezapomenutelný! Opravdu skvělá a přátelská delegátka Hanka, druhé sluníčko na Karpathosu. Krásné výlety, skvělé zorganizované. I přes současnou situaci v Řecku musím říct, že se nás to jako klientů ani v nejmenším nedotklo. Kdybych se nepodívala na internet, ani nevím, že nějaký problém v Řecku je. Velký dík této cestovní kanceláři !!!

  Reply
 8. Eva

  Musím souhlasit se Zuzanou též jsme byli ubytováni v Ammosu a delegátka Hanička je opravdu sluníčko.Přimluvila bych se o výměnu skútru za alespoň malé autíčko,aby byla při cestování mezi klienty lépe chráněna.Myslím že by si ho za svou práci pro CK Afrodita opravdu zasloužila.Byli jsme již na pátém Řeckém ostrově a zatím nejlepší delegátka s jakou jsme se setkali.Děkujeme za krásnou dovolenou.Karpatos stojí za poznání.

  Reply
 9. Rak

  Co říci. Stalo se mi, že jsem nebyl na seznamu cestujících do letadla při odbavení. Stát se to může, nikdo nejsme neomylní. No a co jde, že mohli říci alespoň omlouváme se, ale né až v době, kdy jsme na celý problém znovu upozornil.
  Jinak pobyt, let byly bez problémů, ale za to se CK nezasloužila.

  Reply
 10. Standa

  Byla nás parta 12 kamarádů a byla to nejskvělejší dovolená kterou jsem zažil, na Severním Kypru ubytování a vše co k tomu patří no prostě bomba .Ubytování v Krystal Rocku.Naše průvodkyně Terezka byla skvělá .Jen bych měl jednu připomínku protože se letí z Tureckou leteckou společností tak by ten překlad mohl být v češtině.

  Reply
 11. Petra

  Byli jsme na Karpathosu. Zajištění od CK vč. ubytování bylo vše ok. Ostrov můžu také doporučit – je krásný. Jenom bych ráda upozornila ostatní na informace od delegátky – ne vždy jsou přesné. Např. hned při příjezdu nám doporučovala určitou půjčovnu aut, že je nejlevnější na ostrově, že si to zjišťovala a at nejlépe hned nahlásíme, na kdy chceme půjčit auto. Protože mi toto jednání přišlo až moc vnucovací, zastavili jsme se v nejbližší půjčovně aut – mezinárodní firmě Budget a auto jsme měli půjčeno daleko levněji (stejná kategorie, stejné podmínky pojištění apod.).

  Reply
 12. Michal

  Odcestoval jsem s nimi na Kypr, kde jsem vážně onemocněl. Delegátka mi odmítla jakkoliv pomoci, prý, že má jiné schůzky, do nemocnice jsem musel taxíkem, tam jsem byl 3 dny hospitalozován a nakonec převezen letecky do ČR k doléčéní. Delegátka mi řekla, že repatriaci nezařídí, protože jsem nezemřel.

  Reply
 13. Pepa

  Zažili jsme letos v říjnu krásnou dovolenou na severním Kypru a to právě díky CK Afrodita – byl jsem s nimi už v minulosti na Krétě a vše jako tehdy bezva klapalo, delegátka Markéta byla skvělá, ve všem nám vyšla vstříc a dobře se o nás starala, takže mi nezbývá než tuto destinaci a hlavně cestovku všem vřele doporučit 🙂

  Reply
 14. Inn

  No jako normálně. Všechny kladné recenze píší zaměstnanci CK, všude stejný rukopis. Karpathos znám a tam nechtějí jezdit ani řeci, tak nevím, co je tam tak ůžasného. My jsme tam byli lodi na 1 denním výletě a měli jsme toho dost. Je to 2 roky a to jsme byli v ˇRecku s německou TUI s odletem z Mnichova za 249E, koupeno na letišti v den odletu Fly and buy. V Německu jsou takovéto pobyty de facto neprodejné a v CZ je to luxus. Měli by psát jen opravdu klienti a nikoliv zainteresovaní zaměstnanci.

  Reply
 15. Eva

  ´Nesouhlasím s Inn.Nejsem zaměstnanec CK a byla jsem na letošní dovolené na Karpatosu spokojená a velkou zásluhu na tom má i delegátka Hanička kterou touto cestou zdravím.Byla opravdu vstřícná a vždy milá.Kdo má rád krásy přírody a projede ostrov autem tak se mu musí líbit.Stojí za poznání.S pozdravem Eva

  Reply
 16. Marie Koričanská

  Včera jsem se vrátila ze Severního Kypru , dovolená naprosto perfektní , CK “ dodala “ vše , co slíbila . Delegát byl velmi ochotný a schopný .

  Reply
 17. eva koudelová

  Touto kanceláří prodaný zájezd neodpovídá inzerci co se týká počtu dní a nocí. ještě se mi nestalo aby mi na letecký zájezd některá CK ukrojila prakticky 2 dny a noc . ze zaplacených 8dní a 7 nocí byl příjezd na hotel cca v 17h odpoledne a odjezd z hotelu v sobotu v 1 h po půlnoci . Na to jsem upozornila hned jak jsme dostali letenky a jak jsem zjistila nebyla jsem sama . Další věc je ta ,že sice delegátka čekala na letišti a dala nám instrukce na papíru schůzka byla ,ale až druhý den ve 13 h. Po tuto dobu jsme jsme vůbec nevěděli kde je přístup na hotelovou pláž to jsme prostě nenašli.Na schůzce jsme se to dozvěděli až od paní která to tam již znala. Odlety jsou předem dané a časově shodné jak jsme zjistili v knize není tedy pravda ,že CK nezná dopředu časy odletů! Co se týká hotelu tam je to moc hezké zaměstnanci příjemní a nejsou vlezlí jako třeba v Tunisu. To však není zásluha CK. Za mě a dceru s touto CK již určitě znova cestovat nebudeme!!

  Reply
 18. jan kovarik

  uz ted špatné nesplnily all inskluziv 500 m na jidlo do horsiho hotelu aprtmany Lambarkis Kreta odletame v nedeli zklamani nepopsatelne.

  Reply
 19. Hana Janišová

  Ještě jsme ani neodletěli a už víme, že nám o den pošoupli odlet. Napsala jsem jim, že to ani nevadí, což byla chyba, protože díky tomu jsme mohli vypovědět smlouvu bez penále. Načež teď, týden před odletem jsme se dověděli, že nám o den skrouhli zájezd – přílet ve tři ráno druhý den zájezdu, zato odlet odpoledne poslední den. tedy taky jedno jídlo, ale to by se přežilo, ale hlavně noc. a když to reklamuji, dozvím se, že sice nám slevu dát mohou, ale v tom případě se můžeme nastěhovat ten druhý den až ve 14 hodin. A že prý už vypovědět smlouvu nemůžeme, když jsem napsala, že posunutý odlet nevadí…

  Reply
 20. Hana Janišová

  Byli jsme s CK Afrodita na týden v hotelu Long Beach poblíž Famagusty. Dovolená se, ačkoli se to zpočátku, díky velkému zpoždění letadla, báječně vydařila. Hotel je velice příjemný a na pohled roztomilý, personál milý a ochotný, moře nádherné, počasí skvostné a v neposlední řadě i ceny velmi příjemné. A kuchyně v tomto hotelu naprosto úžasná! Také blízkost úžasné Famagusty je velkým plus. Pravda je, že přímo v místě opravdu není NIC, ale tomu, kdo chce hlavně dokonalou relaxaci to určitě nevadí a může kdykoli právě do Famagusty, která stojí za opakovanou návštěvu – navíc jízdenka místním minibusem je za pár šupů.

  Reply
 21. Hana Janišová

  A ještě něco, když už jsem tu dvakrát 🙂 Vzhledem k tomu, že zájezd byl vážně super a CK Afrodita nakonec docela ochotně splnila naše reklamace, které se týkaly toho posunutí odletu, tak s ní pojedeme příště klidně zase, s tím, že s leteckou společností opravdu velmi zásadně pohovoří na téma služby cestujícím a informovanost…

  Reply
 22. veronika dočková

  Přesně jako píší ostatní nespokojení klienti..díky špatně nasmlouvaným letům nám ck zkrátila dovolenou o dva dny..přílet druhý den ve dvě ráno a odlet z destinace v osm ráno..to se nám u zahraniční ck nikdy nestalo. určitě už s ck afrodita nikdy nepoletíme..destinace severní kypr super ale s jinou ck..

  Reply
 23. Helena Kostková

  S touto cestovní kanceláří již nikdy nikam nepojedeme. Slečna Miriam je sice milá, ale naprosto nespolehlivá. Co slíbí, nikdy nedodrží. Na první kontaktní schůzku přišla o 40 minut později, slíbené sms ohledně odjezdu nikdy nedorazily, požadovaný výlet z nabídky nedělá, ale nabízí za 200 EUR zprostředkování s německou cestovkou s německým průvodcem. Naprosto ignorace a nezájem o klienty, další spolucestující byli přehazování z hotelu na hotel 3x, kvalita 0.
  A to nemluvím o tom, že zkrátí dovolenou nočním letem – celý tzv. první den dovolené se odehraje večerním odletem z Prahy s ubytováním ve tři hodiny ráno druhého dovolenkového dne. POZOR!!!!!

  Reply
 24. Milan Dvorak

  POZOR na tuto cestovní kancelář!!!
  Cestovní kancelář je neseriózní a chová se podvodným způsobem, otázkou je zde její neschopností nebo zda jde o záměr. Důkazy zajisté mám včetně fotodokumentace.
  V létě letošního roku jsme letěli s touto CK AFRODITA do Turecka, kde nás přivítali v 2:00 pro 5 člennou rodinu s 2 postelemi a 1 postýlkou pro batole), původně chyběli 2 přistýlky, 1 přistýlku jsme nedostali ani do konce pobytu. K reklamaci se vedení společnosti CK Afrodita nepostavila čelem, podle ní vše bylo v pořádku, i když slíbila opětovné prověření případu. Téměř po půl roce se však nic nestalo a CK hraje mrtvého brouka a celou záležitost má zřejmě již uzavřenou…
  Co se týče kvality delegátky, tak to raději nebudu komentovat…
  S touto CK již nepojedeme. Tak si dejte prosím pozor, ať si nezkazíte dovolenou!

  Reply
 25. Věra Fejtková

  Zdravim vsechny,kdo ma spatnou zkusenost s CK Afrodita.Dnes mam soud,a proto mi drzte palce at vyhrajeme nad touto CK.
  Jde o storno zajezdu,ktery jsem rusila 103 dni pred odletem a oni mi napocitali ke stornu sumu za vynalozene naklady.Doufam,ze moje pani advokatka nad nimi vyhraje!!!

  Reply
 26. František

  V sobotu jsme se vrátili z dovolené ze Severního Kypru, kde jsem byli ubytováni v hotelu Salamis Bay.
  Naprosto úžasná dovolená, vše perfektně zorganizované, včetně fakultativních výletů.
  Příští rok tuto cestovní kancelář využijeme určitě znovu.

  Reply
 27. Meika

  Doporučuji se CK Afrodita vyhnout co největším obloukem! Z jejich strany jsme zažily prokazatelné podvodné jednání. Naše zkušenost – koupily jsme si zájezd do skvěle hodnoceného hotelu v Turecku (last minute necelý týden před odjezdem). Pokoj s výhledem na moře byl potvrzen a zaplacen. Po příjezdu nám oznámili, že rezervace v původním hotelu nikdy nebyla potvrzena a dávají nás do jiného hotelu v úplně jiné části Turecka. Hotel byl starý, špinavý, pokoje s plísní, bez na moře a hotel se nacházel na úplné samotě mezi golfovými hřišti. Do hotelu nás umístili nejméně den před naší cestou (dle data na dokumentaci hotelu) a přesto nám upřeli zákonnou možnost akceptovat či odmítnout. V této situaci jsme nebyli jsme jediní – takže pozor, pravděpodobně je to jejich běžná praxe.

  Reply
 28. Petr Zálešák

  Všechno proběhlo tak jak jsem čekal a jak bylo dohodnuto.
  Delegátka sice nebyla přímo v místě pobytu, ale stačilo se dohodnout a ona hotely denně objížděla.
  Noční přílet a odlet v ranních hodinách . . . to je asi nešvar, se kterým každý počítá.
  Jinak ale tuto CK doporučuji.

  Reply

A jaká je Vaše zkušenost?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *