Czech Holiday Center – recenze

Společnost Czech holiday center se dlouhodobě jako jediná v ČR zabývá prodejem dlouhodobého užívacího práva zvaného timeshare. Klientům je zprostředkováváno zejména v rakouských střediscích, do kterých se mohou jako vlastníci časového bloku vracet, společně s ostatními uživateli. Napište nám prosím, jak jste spokojeni s firmou Czech holiday center? Jak jste byli spokojeni s jednáním zaměstnanců? Jak se vám zamlouvali dovolené? Podívejte se na Czech Holiday Center recenze níže.

Czech Holiday Center

czech holiday center
czech holiday center

Rádi bychom Vám všem ukázali, jaké mají lidé zkušenosti s cestovní kanceláří Czech Holiday Center. Czech Holiday Center recenze a komentáře jsou velice příznivé a chování i vystupování firmy je férové a jasné. Nemusíte se bát žádných nekalých praktik ani ničeho podobného. Nemusíte se tedy ničeho bát, recenze v komentářích mluví za vše!

Czech Holiday Center – zkušenosti

Díky Vašim zkušenostem, které jsou níže můžeme s klidným svědomím říci, že se s cestovní kanceláří z Kutné Hory ničeho bát. Zaměstnanci jsou velice příjemní a jednají s člověkem přímo, jak se říká – „nemažou Vám med kolem huby“.

A jaké jsou Vaše zkušenosti s cestovkou z Kutné Hory? Byli jste také spokojeni či nikoli? Budeme velice rádi, když se dole v komentářích podělíte o své recenze ohledně Czech Holiday Center.
Nach seinen wanderjahren kehrte veit stoss um 1473 nach nürnberg zurück, wo schriftle.com/doktorarbeit er heiratete und auch sein ältester sohn andreas zur welt kam.

271 komentářů
  1. Blanka

   Byli jsme s dětmi v zimě na Slovensku /Donovaly a v Rakousku / Seefeld. Ubytování moc super a služby také. Jsou spolehlivý.

   Reply
  2. Eliška

   Byli jsme s manželem pozváni do Kutné hory, kde jsme zakoupili zkušební balíček třech dovolených. Na první jsme vyrazili na Tenerife do Flamingo beach mate. Byli jsme moc spokojeni, komunikace s CHC bezproblémová. Vyšli nám vstříc i s dalšími našimi požadavky.
   Na Tenerife se nám líbilo, proto jsme zde pořídili týdenní vlastnictví apartmánu a těšíme se na další dovolené.

   Reply
 1. Milena

  Je to fakt, ale my u nich byli už někdy v roce 2007 a letěli jsme s nima na Kanáry, teď tam zvou znova manžela, ale nevím jestli tam zas pojedem. Už se mi moc nechce z Ostravy , i když ta dovolená byla bez problému.
  MUDr. Milena N.

  Reply
 2. Libor

  Já musím musím říct, že vše relativně v pohodě, tak jak říkali na schůzce, ale bacha ještě v Praze je firma Czech Vacation Center, to je někdo jinej než tyhle, a tam ani za nic. Byli tam kdysi známý…. Tak jen nepopleťte název firmy je to podobný. A dělali taky něco podobnýho. Já na to koukal v obchodním rejstříku. Kutná Hora je ok

  Reply
  1. eva

   DD, také si mame vyzvednout poukaz, chci se informovat zda poukaz obnasi pouze ubytovani? Dopravu a staravu si hradíme? Dekuji za info . Hezky den 🙂

   Reply
 3. k

  Tak jsme si u nich koupili ten zkušební balíček a zatím se to jeví ok, byli jsme teda jen na jedný dovolený zatím.

  Reply
 4. Leoš

  Nemusíte se bát, já tam byla s rodičema a jsou tam v pohodě lidi. Nevím jak kde, ale v Kutný Hoře to bylo v klidu a máme poukaz do pěknýho hotelu v Nízkých Tatrách. Leoš

  Reply
 5. Petr

  Tam nejezděte, jeďte raději do Rakouska. Jestli vám teda na ten poukaz dali i Rakousko jako nám. My u nich byli v roce 2014. Seefeld je bomba. Ubytování žádnej luxus, normální standart v rakouském stylu, ale to město a ta atmosféra je něco fantastickýho a dá se tam jet na spoustu výletů oproti Slovensku.

  Reply
 6. Standa V.

  Musím souhlasit. Jestli Vám jde hlavně o místo a ne o luxusní ubytování, tak Rakousko je lepší. Ale fakt je ten, že na Slovensku je to ubytování luxusní oproti Rakousku. Já chci jet letos francouzské Alpy, nevíte někdo s kým jet nejlíp. Máme 2 malé děti.
  Standa

  Reply
 7. MK

  Jo, docela to ušlo. Původně se mi teda na tu schůzku za nima jet nechtělo, hlavně jsem tomu nevěřila, ale celé jsem to pochopila až na té schůzce. Samozřejmě jsme si jiné dovolené nekoupili, manžel tenhle systém nemá rád, ale na ten poukaz jsme jeli a bylo to ok. Akorát si dejte bacha, v Kutné Hoře je ještě jedna firma, ta nabízí taky nějaké lázně a pak tam prodávají nějaký zboží, ale tohleto je fakt cestovka. Já jsem si to nejdřív proklepla než jsme tam jeli.
  Martina

  Reply
 8. H

  Mně se tam u nich nelíbilo, ale Kutná Hora je hezký město, takže stará byla ráda, že jsem jí vzal na výlet 
  H.

  Reply
 9. Klara V.

  Byli jsme na schůzce v Kutné Hoře před půl rokem, působili na nas slušně a ochotně. Na léto jsme si zarezervovali dovolenou na Slovensko a byli jsme spokojeni. Za mě jsem neshledala žádnou závadu. Jednání i služby byly odpovídající našim představám. K.

  Reply
 10. Vavra

  S manželem jsme absolvovali 14-ti denní dovolenou od 7.7.-21.7. v Seefeldu a teď bychom se chtěli podělit o naše dojmy.
  V penzionu jsme bydleli nakonec jen s manželem, protože naše mládež ( syn s přítelkyní ) se nakonec nemohli zúčastnit.
  Z pobytu jsme byli opravdu nadšeni. Důvody naší spokojenosti kromě nádherné přírody byly následující:
  – Čistý, klidný penzion
  – Vlídný a vstřícný personál
  – Klid a pohoda v městečku ( žádné disco, motorky…)
  – Možnosti vycházek a výletů různých náročností pěšky i autem pro všechny skupiny turistů.

  Chtěli bychom poděkovat za bezproblémové zprostředkování naší dovolené, ochotu řešit naše přání navíc a hlavně poctivé a korektní jednání, které v dnešní době není vždy běžné.
  Jen maličkost, jestli by šlo něco udělat nebo klinty upozornit. Vybavení kuchyně bylo slabší, nám chyběl velký hrnec a cedník… Naši sousedi zase postrádali otvírák.

  Reply
 11. Jirka Kovalčík

  Kdysi byl manželce nabídnut poukaz na vyzkoušení služeb cestovky z Kutné Hory. Ač nedůvěřiví jsme si pro dovolenou jeli. Byli jsme příjemně překvapeni. Sice jsme tam strávili asi hodinu, že jako představení firmy a tyhle řečičky, na reklamní dovolené jsme byli v Rakousku. Do poslední chvíle jsem čekal nějaký háček, ten k naší spokojenosti nepřišel. Dovolená byla super a já dávám palec nahoru. Na kola geniální. JK

  Reply
 12. M.

  Jirko chystáme se do Seefeldu na kola, měli jste si je kde v hotelu uložit? Měli jste na pokoji wifinu nebo je jenom na recepci? Díky Mirek

  Reply
 13. Martin

  Kola jsme měli Mirku v jaké si lyžárně, což plně stačilo. Myslím, ale že se nezamykala. Ale nechci kecat. Mám pocit, že se tam ale asi nekrade  Ubytování jsme měli ve třetím patře a wifi jsme měli. Trochu závidím  Hezkou dovolenou

  Reply
 14. Jarda

  To já už tam nejedu ani za nic. Byli jsme s nima v Rakousku a celý týden tam lilo jak z konve. Dovolená na ho…
  Jarda

  Reply
 15. medvěd

  Hledal jsem ubytování pro čtyři osoby u Splitu s kuchyní, parkováním, terasou a tak. Po pravdě dnes nic laciného. Nabídek je na netu hodně, ale když tam zavoláte nakonec termín není. Narazil jsem náhodou na tuhle cestovku, pořídil jsem to za dobře a ubytování bylo taky dobrý.

  Reply
 16. Jarmila z ústí

  Dobrý den, zajímala by mě ta schůzka v Kutný Hoře, co se tam odehrává? Přijde mi to takové podezřelé, proč mi někdo dává dovolenou, vždyť jsem nikde nesoutěžila? Navíc mi není jasný, proč mi tu dovolenou nechtějí poslat poštou, když mi jí chtěj dát tak co jim vadí. Pokud jste tam někdo byl, dejte mi prosím vědět, ať tam nejedu zbytečně.

  Reply
 17. Roman Kolmý

  Můj pocit byl ten, že se chtějí jako představit. Prodávají i nějaký byty v cizině a v těch bytech dálší pobyty. Kdyby mi bylo o třicet míň, tak bych možná přemýšlel, ale v mém věku..I když jsem v jednom tom bytě na zkoušku byl a líbil se mi, věk nezastavím a není to nic pro mě.

  Reply
 18. Ing. Zdeněk Kotouč – Kostelec

  Byl jsem u Czech holiday center v Kutné Hoře před 14 měsíci. Při naší první schůzce jsem si pořídil užívání apartmánu v Radstatu. Proti mým zvyklostem jsem si to ani moc nerozmýšlel a smlouvu hned podepsal. Bezprostředně po návratu domů jsem začal trochu pochybovat, jestli jsem se neunáhlil, jestli to opravdu potřebuji a zda je to celé korektní. Rozhodl jsem se smlouvu dodržet, mimo jiné i proto, že nám byli všechny naše pochybnosti logicky zodpovězeny. Dal jsem slib panu Vítkovi, který to s námi uzavíral, že když všechno proběhne, jak sliboval, tak si to nenechám pro sebe. Slovo tedy plním. Na podzim jsme byli na dárkové dovolené na Tenerife. Ač já odpůrce létání jsem se nechal manželkou zlomit a letěl jsem. Byli jsme na jhu, na pláži. Půjčili jsme si auto ostrov projeli. Měli jsme možnost poznat nejenom turistická centra, ale i schovaná zákoutí, která se nám líbila nejvíc. Ubytování ve Flamingo clubu bylo bez jakýchkoliv výhrad. Před dvěma měsíci jsme smlouvu doplatili a udělali v Radstatu první dovolenou jako jejich člen. Musím říct, že mi spadla brada. Krásný byt kam jsme se s dětmi bez problémů vešli, čisto, parkování u dveří, terasa s výhledem, koupelna jakou nemáme ani doma. Užili jsme dovolenou se spoustou sněhu, což nám každý záviděl (tady bylo jenom bláto). Děkuji za vstřícné jednání a už se těšíme na další rok. Zdeněk

  Reply
 19. Zábrodský Kamil

  Zdravím. Osobní schůzka proběhla v přátelském duchu. Nejasnosti ohledně mojí výhry jsme si vysvětlili. Moje nedůvěra vyplývala především z nepochopení se při dojednávání schůzky. Pokud dovolenou využiju, určitě napíšu, jak se věci měly.

  Reply
 20. no name

  V průběhu posledního roku a půl jsme absolvovali v rámci zkušebního programu cestovky tři dovolený. Byli jsme v Rakousku, na Tenerife a první týden v červenci jsme byli na Slovensku. Apartmánové vlastnictví jsme si po této zkušenosti rozhodli pořídit na Tenerife. Věříme, že budeme stejně spokojeni jako doposud. Samozřejmě našli se detaily, který bychom třeba chtěli ještě zdokonalit, ale každý kdo toho nacestoval to co já ví, že dokonalý svět věci neexistuje. Důležitá je spolehlivost a tu jsme vnímali intenzivně.

  Reply
 21. Novák

  Novákovi Příbram. Ubytování v Trogiru pohodlné a čisté, o moři se nemá cenu bavit, to je tam z celé Evropy nejhezčí. Bývali by jsme přivítali v Chorvatsku klimatizaci a wifi, ale na druhou stranu jsme se s manželkou shodli, jsme se vrátili řádně vyhřátí a odfrkli jsme si od práce. Akorát ta cesta a provoz. To je achylova pata celého Chorvatska.

  Reply
 22. Věruš

  Byli jsme pozvaný k nim do kanceláře do Kutný Hory. Není to podvod? Děkuji za odpověď, nerada bych jela z Tábora zbytečně.

  Reply
 23. Pavel Peroutka

  Není to podvod, je to normální cestovka co dělá apartmány. Ale přesvědčte se sama. Já věřím taky jenom tomu co sám zkusím. PN Příbram

  Reply
 24. Miriam

  Schůzka tam v pohodě… Věnuje se vám tam jeden člověk, není to žádná masovka nebo že by to bylo jako předváděčka. Mluvíte tam s nima fakt jen o dovolených, ale zrovna já toho o sobě nikomu moc vykládat nechci.

  Reply
 25. Helča

  Rádi bychom poděkovali za krásnou dovolenou v chorvatském Trogiru, především paní Maře Omrcen. Strávili jsme hezký týden ( termín od 15.8. ) v klidu

  Reply
 26. Jana

  Byl s nimi někdo prosím v Seefeldu v Rakousku? Bylo to v pořádku a bez nějakých nepříjemností? Neradi bychom s dětmi jeli na otočku zpátky. Děkuji za odpověď. Možná jsem paranoidní, ale víte jaký jsou dneska lidi. Jana

  Reply
 27. j a j

  Jarda a Jiřka Kalibánovi
  Vážení přátelé, obdrželi jsme od cestovnky reklamní poukaz na dovolenou a vybrali si z nabídky Tenerife. Tak jak mají uvedeno na reklamním poukazu, prožili jsme tam fantastickou dovolenou, která v nás skutečně zanechala překrásné vzpomínky na celý život. A to i přesto, že jsme už navštívili mnoho zemí po celém světě. Zde jsme však našli zase něco zcela jiného. Je to skutečně ostrov mnoha tváří. Hodně jsme cestovali, navštívili mnoho zajímavých míst ostrova. Týden je krátká doba. A tak nám toho ještě mnoho zbylo. Snad někdy příště. Ubytování ve středisku La Pinta bylo výborné a předčilo naše očekávání. Proto bychom Vám chtěli poděkovat a popřát Vám krásné Vánoce. V novém roce 2016 hodně štěstí, spokojenosti a lásky. Především pak hodně spokojených zákazníků.

  Reply
 28. Jane

  Jo jo, vcelku v pohodě, normální ubytování, super místo na jihu ostrova.
  My tam byli s nima a moc hezká dovolená, hlavně je to dáno teda tím, že ten ostrov je fakt nádhernej. Je tam toho moc co dělat a navštívit, až mi přišlo, že týden je málo…
  Jana

  Reply
 29. Tm

  Myslím, že se dají pořídit levnější dovolený. Nepotřebuju luxus, to je pro snobáky. Jestli budete mít pěknou dovolenou nakonec rozhoduje jiný faktor a to je počasí. Když vám týden prší, nestojí to za nic a že bych chtěl být týden zavřený v resortu ve Spa to ani náhodou. Strčte si proto vaše VIP apartmány za klobouk.

  Reply
 30. Karel T.

  Máme prosím malý dotaz, je tu někdo, kdo si od nich pořídil členství v Radstatu? Na fotkách je to sice hezký, ale pěknou fotku není zas tak těžký udělat. Jezdíme do Rakouska pravidelně, moc se nám tam líbí. Oproti tomu co normálně platíme bychom měli určitě ušetřit, ale zajímá nás jestli je ubytování a služby ku spokojenosti klienta? Neradi by jsme byli zklamaní…Děkuji KT

  Reply
 31. Vlaďa

  Karle máme to sedmým rokem. Musím zaklepat, že vše je v pohodě. Apartmán je vždy slušně nachystán, dokonce vloni udělali nové koupelny. Platíme roční poplatek 270 euro a nemění se. Je super, že máme parkování u apartmánu. Jezdíme hodně výlety. Nechte si poradit co a jak od recepční, nějaká Konie – vstřícná a ochotná ženská co chápe, že je její starost aby byli lidi spokojený. Kdy tam máte jezdit?

  Reply
  1. Zuzana

   Dobrý den Karle,

   chtěla bych se zeptat na členství v RCI a ubytování v Radstatu. Všude jsou jen negativní ohlasy. Také jsme dostali nabídku z Kutné Hory a nám přijde velmi zajímavá. Píšete, že už jste členem sedmý rok. Vyzkoušel jste již nějaké bonusové týdny a proběhlo vše bez problémů – termín, letenky, ubytování? Dále bych se chtěla zeptat, kolik se musí platit po čtyřech letech členství v rci. Ve smlouvě je napsáno, že 4 roky jsou placené ze vstupního poplatku a pak jen za úhradu. V centru v KH mi řekli, že to není nutné pak platit a vše funguje dál i bez poplatku, jen se nedostávají tištěné katalogy, ale nějak se mi to nezdá. Pochopila jsem z Vašeho příspěvku, že máte rezervaci na léto? Je možné to vyměnit snadno za zimu?
   Děkuji moc za odpověď.

   Reply
   1. Vlaďa

    Zdravím Zuzko,
    co se týká bonusovách týdnů, tak jsme brali v poslední době dva na Grand Canaria a letos jeden ve Francii u Paříže. Jména hotelů si už nepamatuji, ale bylo to v pohodě. Na Grand Canaria jsme si zařizovali letenky přes Czech holiday a do tý Francie jsme jeli autem. Na Kanárech bylo to ubytování o chloupek lepší, ale obojí slušný. Co se týká RCI, používáme katalog na webu, takže jsem aninepostřehl, že žádný tištěný nemáme. Jsou dvě cesty jak si koupit bonusový týden, buď sami přes RCI, což je nejlepší, protože ty jejich operátorky se vyznají úplně nejlépe a nebo požádat v Kutné Hoře, ale je to lepší na přímo.

    Reply
 32. Karel T.

  Vláďo díky za informace. Máme tam jezdit někdy ve druhé polovině června. To už by jsme snad mohli vyrazit do hor i nalehko. Už se pomalu těšíme.
  KT

  Reply
 33. Magda K.

  Dobrý den, máme s nimi zkušenost celkem dobrou, jednou asi před ptřemi lety v Rakousku a naposledy vloni v Chorvatsku. Koupili jsme si balíček dovolených, ten čerpáme bez problémů, ušetří to čas v plánování. Ovšem je potřeba se přesvědčit, lidi toho napovídaj. M.

  Reply
 34. Andrea

  Zdravím, tak i mě před týdnem volali ohledně reklamního poukazu. S manželem jsme si řekli, že by týden v Sefeldu nebyl špatný.Tak jsem hned volala paní, která mě kontaktovala a dožadovala jsem se všech informací. Řekla mi, že si takto dělají reklamu, nabídku na dovolenou sice dostaneme, ale nevztahuje se k poukazu. Tak jsme v sobotu sedli do auta a jeli na výlet. Jsme z Kamenice nad Lipou, takže kousek to není. Celou cestu jsem poslouchala po sté historky, jak byl manžel na vojně v Kutné Hoře. V cestovce na nás byli milí, žádní lidé, jen jeden pár tambyl. POukaz jsme si převzali, poslechli jsme si o dovolených, měli kafe a jeli jsme domů. Jen teď přemýšlíme, že přeci jenom využijeme více dovolených.

  Reply
 35. Pokorný M.

  Dobrý večer, také jsme se nechali zlákat, ale čekal jsem hrnce, deky nebo jinýblbosti. Jo, musím uznat, nic takového tam nebylo jen dovolená. Poukaz máme tak uvidíme, jaký bude pobyt

  Reply
 36. Leština J.

  Poslední týden v květnu jsme absolvovali dovolenou ve Flamingo Clubu na Tenerife. Byla to moje nejhezčí dovolená v životě. Krásné prostředí, milí lidé, zábava, výlety, zkrátka nádhera.

  Reply
  1. Jirka

   Já mám tu zkušenost, že jsem si nic kupovat nemusel, ale na dovolený na zkoušku jsem ještě nebyl. Chystáme se až na podzim. J

   Reply
 37. Ladislava

  S CHC jsme již byli pátým rokem na dovolené, konkrétně v Rakousku. Vždycky když se vracím a přijedu na první pumpu a vidím ty kyselé české obličeje, nejraději bych se do Tyrolska odstěhovala nastálo. Na uprchlíky jsme nenarazili a služby jako obvykle nezklamaly. Učme se poskytovat služby tak, jako v Rakousku a bude nám vzájemně příjeměji. Promiňte mi, ale nemohu si tento postřeh odpustit.

  Reply
 38. Libor

  Tak nějak Vám musím dát paní Ladislavo za pravdu, kromě Vídně jsem se setkal v Rakousku vždy s velikou a upřímnou vstřícností.

  Reply
 39. Blanka H.

  Vůbec jsem nepochopila, jak můžou někomu dát dovolenou na vyzkoušení. Přesto jsem si pro ní jela. Jsem od přírody zvědavá. Moje očekávání bylo, že to bude nějaká fraška ta jejich schůzka. Upřímně musím říct, že jsem byla pozitivně překvapena. Jejich zaměstnanec Michal byl velký sympaťák. Rakousko kam se chystáme perfektně zná. Se schůzky s ním jsem získala spoustu inspirací na výlety. Seefeld jsme si zarezervovali a jedeme z kraje října. Profesionálním jednáním ve všech směrech jsme byli příjemně překvapeni.

  Reply
 40. Ing. Nebera

  Czech holiday center se mě snaží kontaktovat a domluvit schůzku. Nebyl jsem tam a taky nepojedu. Dovolené si dělám zásadně sám a dobře. NH

  Reply
 41. Svatopluk

  Byl někdo s Czech holiday center na reklamním poukaze na Donovalech na Slovensku? Máme si pro poukaz přijet do Kutný Hory a nevíme jestli to máma absolvovat.

  Reply
 42. Katka

  Na Donovalech jsme byli týden, hotel se jmenoval Residence club. Musím říct, že takhle pěkné ubytování na dovolené jsem snad ještě neměla, bylo to nádherný a vůbec celá dovolená se moc povedla. U mě si udělali dobrou reklamu, určitě s nimi příště zase pojedu a i si zaplatím.

  Reply
 43. Fery

  Dobrý den, také jsme se nechali zlákat, ale čekal jsem hrnce, deky nebo jiný blbosti. Jo, musím uznat nic takového tam nebylo jen dovolená. Poukaz máme tak uvidíme, jaký bude pobyt.

  Reply
 44. Jana Kryštofová

  Dobrý den, máme s nimi zkušenost už dvakrát jednou v roce 2009 a na posledy vloni. Dovolené jsou super. Je pravda že nám na Slovensku propršelo ale za to nemohou. Zakoupili jsme balíček dovolených, zatím je vše ok .Hlavně to ušetří čas v plánovaní. Jak říkám já, kdo dá na ostatní a nepřesvědčí se sám má prostě smůlu. Jana

  Reply
 45. Radovan Kusý

  Dobrý den, i já bych chtěl přispět názorem na tuto firmu. Byli jsme s manželkou v loňském roce pozváni do Kutné Hory. Jelikož jsme z Karlových Varů, měli jsme nejprve pochybnosti, ale byli jsme mile překvapeni. Už první rozhovor s paní po telefonu, tak i jednání přímo ve firmě. Zaměstnanci byli příjemní a vstřícní. Na této schůzce jsme si povídali pouze o cestování a dovolené a nakonec jsme si koupili výhodný balíček dovolených. Jsme lyžaři, ale Seefeld jsme navštívili v létě, kde se nám moc líbilo. Naplánovali jsme si několik výletů, pěšky i autem. Hotel je v okrajové části města, kde je klid, žádný hluk. I při večerní procházce městem jsme byli překvapeni z klidu a pohody, která tam panovala. Na Kanáry se chystáme letos na podzim, těšíme se moc. Pokud to bude stejné jako v Rakousku tak to bude skvělé. Z mého pohledu mohu tuto spolupráci doporučit.

  Reply
  1. Aleš

   Dobrý den Radovane, mohu se Vás prosím zeptat, kde jste kupoval letenky na Tenerife. Chceme taky na podzim vycestovat, ale koukal jsem, že už jsou hodně vyprodaný. děkuji za tip.

   Reply
   1. Radovan

    Dobrý den Radovene, no taky jsme hledali, je to teď trochu problém, když všude jinde jsou migranti nebo bordel. Nakonec nám to zajistila holčina z cestovky z Kutný Hory asi za 9.000,-, musím říct, že loni i předloni jsme platili mnohem víc. To jsme je brali v Invii. Jsme OK

    Reply
 46. H Pavel

  Asi před třemi lety mě kontaktovali z Czech holiday center z Kutné Hory. Tehdy jsme na nabídku reklamního poukazu nereagovali, protože manželka měla pár týdnů před porodem. Tentokrát, když volali, tak nás to docela láká, dcerce budou už 3 roky, dovolenou v Alpách by s námi už zvládla ( a my s ní ).. Ale je mi divné, že volají znovu s podobnou nabídkou, máte někdo podobnou zkušenost?

  Reply
 47. Lucie

  Toho setkání v Czech holiday center se bát nemusíš, je to v solidním duchu. Poukaz dostaneš i když na nabídku dovolený nereflektuješ… Spíš by mě zajímalo, jak to vypadá v těch Tatrách co jsou na tom poukaze. Byli jste tam s nima někdo?

  Reply
 48. Radim Hovorka

  Chci poděkovat cestovce Czech holiday center z Kutné Hory, ve které nám moc ochotně poradili s výběrem vhodné destinace. Bylo to super, takže díky

  Reply
 49. Leon76

  Se mnou si chtějí dát schůzku už asi patnáct let. Jestli jim to vydrží 20 let, tak už mě asi zlomí zajedu k nim 🙂 Leon76

  Reply
 50. Rudolf Dohnal

  Byl jsem před sedmnácti lety v Seefeldu v hotelu Hochegg a pořídili jsme si tam členství. Od té doby tam pravidelně jezdíme na dovolenou. Postupem času tam jezdí spíš naši mladý, ale i my tam se tam čas od času vrátíme. Tyrolsko jsme si zamilovali. Hochegg je hotel standartní úrovně. Týden nás vyjde díky nízkému udržovacímu poplatku na slušnou cenu. Nemám ve zvyku se moc vypisovat, chtěl jsem jenom reagovat na některé škarohlídy, kteří tvrdí, že je to nevýhodné a hloupé. Czech holiday center nám vcelku pomáhá, pokud potřebujeme poplatky vyřídit nebo vyměnit týden.

  Reply
  1. Milan Herián

   Dobrý den pane Dohnal, máme také týden v Hocheggu. Konkrétně se jedná o apartmán pro čtyři osoby, s balkonem a výhledem na vstupní část. Obě místnosti jsou oddělené, v koupelně je vana, umyvadlo a toaleta. Kuchyně je vybavena asi stejně všude, takže Vám to nemusím moc popisovat. Jelikož jsme již v penzi uvažujeme výhledově o prodeji našeho členství. Neznáte někoho ve Vašem okolí, kdo by o to měl zájem. Myslím, že je to až do roku 2047, to my už tady nebudeme. Jedná se o týden číslo 27, červenec. Udržovací poplatek je asi 300 euro. Cenu navrhuji projednat případně osobně či mimo veřejné fórum. Vycházet bych chtěl z ceny, ktetou jsme za to tehdy dali, což bylo 275.000,-Kč. Pokud by se našel někdo, kdo by mi případně se zprostředkováním prodeje pouze pomohl a našel mi kupce, jsem připraven mu poskytnout provizi. Děkuji Milan Herián

   Reply
 51. Pitoš

  Já jsem od nich měl v nabídce reklamy před lety Chorvatsko nebo Porýnní. Docela mě štve, že jsem to nevybral, protože dneska tam mají něco jinýho a já Tatry a Alpy už prošel křížem krážem. Jak se tak říká: kdo zaváhá – nežere

  Reply
 52. Omča

  Dobrý den, mám podobnou zkušenost. Poprvé jsme pozvání odmítli, nedůvěřovali jsme. Podruhé jsme ale ze zvědavosti nabídku přijali, poukaz máme doma, zatím jsme nevycestovali, ale máme to v plánu v říjnu.

  Reply
 53. Petr Holoubec

  Zdravím všechny, chtěl by někdo využít náš členský týden v Radstatu? Termín 8-15.10.2016. Apartmán je pro 4 osoby, plně vybaven. Moje představa o ceně je 10.000,-Kč za pobyt? Podzim je tam skvělý, hlavně výlety, lázně a tak, to vše je váhodné hlavně díky Salzburské kartě. Případní zájemci pište na feakluc63@post.cz
  Vyřízení s recepční je formalita.
  Petr H.

  Reply
  1. Marie

   Dobrý den pane Holoubec, náš týden navazuje na ten váš. Čtrnáct dnů je pro nás dlouhá doba kvůli práci, to by jsme asi nedali, ale v loni jsme si říkali s manželem, že by nebylo špatné, kdyby to bylo tak 10-11 dní. Myslíte, že bychom se mohli domluvit a vzít si tedy od vás pobyt, ale až od 11.10.? Napište nám prosím, jak by jste si pak představoval cenu, případně jaké je číslo vašeho apartmánu, zda se budeme muset stěhovat? Kopii zasílám také do Vašeho emailu. S pozdravem Marie Fraňkovcová

   Reply
   1. Petr Holoubec

    Dobrý den Marie, asi se domluvíme, jelikož my letos bohužel nemůžeme. Doporučuji přesunout naši komunikaci na soukromou úroveň našich emailů, můj znáte. PH

    Reply
 54. Michal P.

  Já teda rozhodně nejedu, nechci je tam 2 hodiny poslouchat, i když věřím, že bych ten poukaz dostal. Tetka u nich byla někdy před 5 rukama a jela s nima do lázní. Ale nepotřebuju poslouchat přednášky o dovolených, jedu si kam chci a kdy chci a vyberu si podle potřeby a ne podle cestovek.

  Reply
 55. Aleš Chalupský

  …tak já to asi risknu a zkusím tam taky jet, koukám, že povětšinou tady jsou pozitivní příspěvky…

  Reply
 56. Lukáš T.

  Jsem člověk, který raději vždy koukne na recenze, ale pak si udělám názor sám. Nevím, ale nějak tomu nerozumím…

  Reply
 57. A. Kratochvíl

  Milý Lukáši, i my jsme tomu neporozumněli v plné míře. Přeci jen jsme se ženou starší ročník a v dnešní době člověk lecčemu nevěří. Nicméně jsme se do Czech Holiday Center vypravili a na schůzce jsem vše v plné míře vypochopil. Nyní za sebou máme již dvě dovolené a vše proběhlo řádně a v očekávajícím standartu. Nyní bychom rádi do Helsinek a Stokholmu, hledám zde nějaké názory se kterou společností vycestovat.
  PhDr. A.Kratochvíl

  Reply
 58. Standa

  Mně volali včera. Už asi počtvrté. Docela mě to překvapuje, protože poprvé to bylo už více jak před 10 lety. Tak jim ta reklama, jak mi vysvětlovala ta paní v call centru asi opravdu funguje. Jen mi přijde dost omezenej ten výběr jenom tří míst. Nebyl jste někdo v těch Tatrách? Ty fotky na stránkách vypadaj slušně, ale manželka je dost náročná, tak bych se nerad dočkal toho, že do té Kutné Hory pojedu a pak to ještě odnesu doma…

  Reply
  1. Sam

   Nevím, neznám, nemám zkušenost. Mrkni Radime nahoru nebo čekáš, že ti to bude někdo předčítat?! Dotaz jako poleno… Sam

   Reply
    1. Mgr. Radim N.

     Mě zajímá, jestli byl někdo s Czech holiday center v Seefeldu nebo v Donovalech. Děkuji všem ochotným lidem, kteří mi trochu poradí. Jsem stará škola, nevím jestli od toho nemám očekávat nějakou habaďůru. Každý si dneska dělá reklamu o tom žádná, ale že by si mohli dovolit dávat jako reklamní pomůcku dovolenou na týden pro 4 osoby…?

     Reply
 59. Kocner K.

  Tento víkend jsme si se ženou udělali výlet do Kutné Hory. Nechali jsme se zlákat telefonistkou na reklamní dovolenou, pro kterou jsme si museli osobně zajet. Kanceláře Czech holiday center jsme našli celkem snadno. Dále se nás ujal zaměstnanec, který byl středního věku a působil na nás relativně mile a profesionálně. Samozřejmě, že nám ukázal nějakou další nabídku, nebylo te jenom o tom reklamním. Nic jsme si nekoupili, jelikož jdu na operaci s kolenem. Pokud by tomu tak nebylo, asi bych bral ještě něco dalšího, protože ty nabídky byly pěkný. No nic, každopádně slibovanou dovolenou na vyzkoušení jsme i tak dostali. Nenasrali mě ničím, s manželkou jsme se příjemně prošli po městě a zavzpomínali na časy, kdy jsem byl v Kutné Hoře na vojně. Kocner K.

  Reply
  1. Goran

   No tak to buďte rád pane Kocner, že jste si od nich nic nekoupil. Já s nimi byl v Chorvatsku a celou dobu tam řvali cikády, pralo slunce, smrděla levandule…. Všude lidí jako blázen, stejně tak i aut a draho. Nejlepší nikam nejezdit. Goran

   Reply
   1. KrausD

    Tohle myslíte vážně, nebo si jen děláte srandu? Nějak mě nenapadí, že bych měl v Chorvatsku čekat cokoliv jiného, ať bych tam jel sólo nebo s jakoukoliv cestovkou.

    Reply
  1. David

   Dobrý den pane Švabenský,
   Chtěl jsem se Vás jenom zeptat, zda po vás chtěli v Rakousku něco zaplatit? My jedeme zítra.
   Děkuji
   David S.

   Reply
   1. Švabenský

    Na recepci po nás chtěli jenom nějaký ten poplatek obci, vzdušné nebo jak se to správně jmenuje, pokud si vybavuji. To je ale jen pár euro. Jinak internet a parkoviště bylo grátis. Chceme vyrazit ještě na jaře na Golf, je tam krásné hřiště a my letos neměli se ženou hole. Určitě to budeme zase řešit pře Czech holiday center, bylo to úplně v pohodě.

    Reply
 60. Dr. Jindřich Blahovský CSc.

  Podle svých zkušeností z mé firmy vím, že dnes je pozitivní recenze spíše výjimkou. Včera jsem se vrátil z dovolené a bylo to super. Proto bych chtěl tímto aspoň krátce poděkovat firmě Czech Holiday Center z Kutné Hory za již druhou výbornou dovolenou na Kanárských ostrovech.
  Dr. Jindřich Blahovský CSc.

  Reply
 61. MUDr. T.L.

  Co se týkalo zařízení dovolených a jednání, tak potud vše v pořádku , ale mám náročnější tchýni a té se nelíbilo a vlastně i manželce. Ne všechna nabízená střediska jsou na 5 hvězdiček, spíš tak 4 hvězdy, takže dovolená tak možná pro obyčejný lidi…

  Reply
 62. Kuba75

  Zdravím všechny blázny co stejně jako já chtěli a chtějí projet v sobotu odpoledne Mnichovem, když tam byl nebo je Oktoberfest…. Do Seefeldu jsme dorazili ve 23:15!!! Zpátky jsme jeli přes Salzburk a Linec, no a všechno paráda. Kdo by mi za tu radu chtěl poslat odměnu, pošlu mu účet 🙂

  Reply
  1. Jirka

   Kubo jsi v..l, někomu něco poradit a chtít za to hned prachy. Že si neumíš cestu naplánovat svědčí jenom o tom, jak ti to myslí.

   Reply
 63. Petr Novák

  Dobrý den. Byl jsem jako většina z Vás osloven reklamním poukazem od této společnosti s nabídkou tří lokalit – Rakousko, Slovensko a Maďarsko. Bylo mi řečeno, že ubytování a hotelové služby hradí oni, mě by se měla týkat pouze strava a transport do místa dle výběru. Můžete mi někdo potvrdit případně vyvrátit mé domněnky nebo je popsat víc podrobněji ? Je to vůbec výhodné nebo mají ceny za plnou penzi následně zohledněné, aby se jim to tímto způsobem rentovalo ? Díky za informace. NP

  Reply
 64. Nela H.

  Chceme letět za týden na Tenerife a máme problém sehnat letenky. Nevíte, kde by se dali vůbec z Prahy sehnat? Byla jsem zvyklá je kupovat na poslední chvíli, ale letos jdou prý na dračku a nejsou… Děkuji za tip, pokud někdo víte. Nela H.

  Reply
 65. Blažej a Jana Soukalovi

  V únoru letošního roku jsme si počídili členství v klubu Radstadt. Nadšení po uzavření smlouvy v Czech holiday center vystřídalo mnoho otázek a dokonce i obav, zda jsme se se ženou nenechali jenom zlákat poutavým vyprávěním zaměstnance cestovky. No nicméně jsme po dlouhém zvažování do toho šli. Dnes pokud mohu začít bilancovat, tak máme za sebou dvě dovolené. První byla v clubu Marina na Tenerife. Bylo to výborné a skvělé. Paní Kačerová se o nás po celou dobu pobytu skvěle starala, ubytování bylo vynikající a k tomu jsme udělali několik hezkých výletů. No a teď jsme se vrátili z našeho domovního apartmánu v Radstatu. I zde jsme byli opravdu nad míru spokojeni. Nejsme lyžaři, ale jinak nám jsou hory blízké. Úroveň služeb a jejich ochota je poskytnout je někde úplně jinde nežli v ČR.. Toto je naše aktuální zkušenost. V lednu nás čeká Seefeld, tak zase napíši, jak to dopadlo. Díky

  Reply
 66. Petra

  S Czech holiday center jsme byli jen v Chorvatsku. Docela to ušlo. Žádnej přepich, ale klasickej slušnej standart. Dobrý bylo parkování u hotelu, Wi-Fi, terasa na moře, žaluzie, klimatizace. Zkrátka detaily, které se hodí. Co nám chybělo byla mikrovlka, určitě by byla užitečnější než televize se satelitem. Jedu se koupat a ne koukat na bednu. Známkováním ve škole 2+

  Reply
 67. Jarda

  Dobrý den,,
  telefon od této firmy jsem měl cca před rokem. Do Kutné Hory se mi jet moc nechtělo…přiznám se, že jsem k tomu byl dost skeptický. Říkal jsem si, že zadarmo Vám přeci dnes nikdo nic nedá. Nakonec jsme se tam ale s manželkou vypravili…..přemohla nás zvědavost:-)…..A teď toho určitě nelitujeme, protože jsme přes reklamní poukaz strávili nádhernou dovolenou v Rakousku. Takže můžu všem doporučit….hoďte předsudky za hlavu a zkuste to také.

  Reply
 68. Jana Slanská

  Byli jsme s přítelkyní v Itálii, Florencie a okolí. Ubytování na úrovni, blízko centra, velmi pěkné, služby odpovídající. Velmi rádi se sem zase vrátíme.

  Reply
 69. Roudy

  Máme členství v Radstatu šestým rokem, vždy v červnu. Jsme spokojeni. Region pod Salzburkem nám se ženou očaroval, opravdu. Vždy když začínáme plánovat letní dovolenou rozhodne nostalgická chuť se tam opět podívat, ještě jsme náš týden neměnili a vypadá to, že ani jen tak nebudeme. Když chceme vycestovat jinam, zaplatíme si to jako bonus. Všem doporučujeme cestu po horských salaších, mapku dostanete na recepci. Komárkovi

  Reply
 70. Milan V.

  dobry den
  byli jsme v kutne hore, zadny hrnce nebyly :-),ale ukazovali nam docela zajimave moznosti,jak se da jezdit dovolene.kdybysme jme meli penize (investujeme do nove provozovny),tak bysme jezdili. zkouškový poukaz jsme dostali,jak bylo slibeno .

  Reply
 71. Saša

  Chtěl bych slušně požádat, aby jste mě do řiti už nevolali. Na dovolený nejezdím, bo mě to moja stará nechce dovolit. Jsem staré chalan a prý by mňa vezla zpět ve futrále. Saša

  Reply
 72. Jaroslav Dolínek

  Přes počáteční obavy jsme se vypravili do Kutné Hory, kde nám vše vysvětlili a ukázali. Nakonec jsme si pořídili i další dovolené a letos jsme již absolvovali první dovolenou na Kanárech, které nám doporučili jako nej dovolenou pro rodinu s malým dítětem. Dovolená super, byli jsme v zábavním parku a jak malá tak my jsme si to užili. Jediné počasí se nám trochu pokazilo, jinak ubytování skutečně super.
  Na jaře se chystáme zkusit Rakousko.

  Reply
 73. Harry

  Ve druhé polovině října jsme byli s manželkou a synem na dovolené c Czech holiday center v Rakousku. Dovolené proběhla bez problémů, zejména překvapeni jsme byli vstřícností personálu v hotelu. Syn měl zdravotní problémy, které nám pomohli vyřešit a tím nás zachránili před nuceným odjezdem domů. Za to díky personálu hotelu Hochegg v Seefeldu.

  Reply
 74. Jirka

  Vážení buďte raději doma a nikam nejezděte. Dovolená je dnes luxus, který vás stejně akorát přinasere, protože se pak budete muset vrátit do reality. Já si nejlíp odpočinu na mojí chalupě na Orlíku. Doporučuji být u nás v čr, dokud je tady ještě klid. Lákejte si lidi na krásné fotky pláží a hor, na mě si nepřijdete. Čím dál víc lidí nikam nejezdí. Ať si cestovky zkrachujou.

  Reply
 75. Kocourkovi

  Podzimní dovolená na Tenerife nám vyšla skvěle. Vřele doporučuji hotel Marina club. Je stranou od hlavního turistického proudu, což jsme po roce plném shonu ocenili. Jsme už trochu starší a preferujeme klid. V hotelu jsme si zaplatili polopenzi, se kterou jsme byli spokojeni nad míru. Tenerife je krásné místo i na výlety. I na ty došlo. Vřele doporučujeme výlet do národního parku Pico del Teide. Děkujeme CK za bezproblémovou organizaci. Kocourkovi – Hodonín

  Reply
 76. Vašek

  Včera jsme byli s e ženou na schůzce v Kutné Hoře. Nechali jsme se zlákat milým hlasem dotěrné telefonistky. Nemáme to z Pardubic tak daleko, tak jsem se nechal manželkou taky ukecat. Průběh schůzky byl v pohodě, ale o žádné z nabídek neuvažujeme. Dovolené si děláme na vlastní pěst a cestovky jdou mimo nás. Z tohoto pohledu byla nejzajímavější návštěva Kostnice. Vašek

  Reply
 77. David K.

  Včera večer jsme se vrátili z rakouského Seefeldu. Vždy mě dokáže příjemně vánočně naladit nádherné pojetí Adventu v Rakousku. Od velkých měst po malé vísky, všude trhy, výzdoba a dobrá nálada. Na trzích spousta domácích výrobků a specialit.. prostě krásné. U nás z každého druhého stánku smrdí přepálená klobása, langoš nebo hranolky.. Je to taková škoda, že to neumíme až na pár případů alespoň napodobit. Salzburské trhy jsou plné Čechů, stejně tak v Linzi, Mnichově, Vídni, ale i jinde. Ty lidi asi nejedou stovky kilometrů, když by to samé měli doma. Je to bohužel obrovský rozdíl. Lidé si tam opravdu umí advent užít, u nás všichni jak šílenci vezmou jen obchodní centra útokem, kde v nervech tráví skoro celý prosinec. Škoda. Rakousko je v tomto mnohem před námi. Pánové z radnic a zastupitelstev, nešlo by něco podobného iniciovat, zaštítit a podobné tradice budovat i u nás?

  Reply
 78. Haman

  Před vánocemi jsme strávili s manželkou nádhernou dovolenou v hotelu Amadeus v Radstatu. Lyžování bylo perfektně připravený, nikde žádný lidi a azuro. Třetí kritický den jsme byli v termálech, což nemá chybu. Hotel krásný, čistý, prostorný. Vřele doporučuji termín i místo. H.

  Reply
  1. Lenka Ř.

   Dobrý den, koupili jsme si loni členství v hotelu Amadeus Radstadt. Ještě jsme tam nebyli, ale máme celkem dobré reference. Vy jste tam byli poprvé prosím vás? Zajímalo by mě jestli je pravda, že se na místě nemusí nic doplácet za parkování, internet, úklid, turistický poplatek nebo nějaký jiný výdaj navíc, který někdo schovává jako překvapení ? Velmi vám děkuji. Řeháková L.

   Reply
   1. Haman

    Zdravím Lenko, my jsme tam byli také poprvé přes RCI. Neplatili jsme nic navíc, pouze ten udržovací poplatek. To je naše zkušenost. Dovolená byla povedená. H.

    Reply
 79. Jana

  V Rakousku s nima ok. Nebyli jste s nimi nekdo v Dominikanske Republice? Chceme se tam vypravit, ale nenašli jsme na to žádné recenze.

  Reply
 80. Bohumil Lejska

  Dobrý den,
  my senioři jsme snadným cílem prodejních schůzek různých firem. Byli jsme se ženou osloveni s nabídkou zkouškové dovolené. Ze zvědavosti jsme se vydali pro tuto dovolenou. V Kanceláři se nás ujal milý mladík, který nám doslova svým povídáním učaroval. Koupili jsme si dovolené a jeli zpátky domů do Plzně. Už po cestě jsme se ženou diskutovali, jestli jsme udělali dobře. Naše diskuse se změnila později v hádku. Manželka mi říká, že jsem důvěřivý pitomec. Nakonec jsme u smlouvy zůstali. Na září loňského roku jsem domluvil u CK pobyt v Seefeldu. Dovolená se mimořádně vydařila, i když na horskou turistiku jsme už trošku z formy. No a pak následovala listopadová dovolená na Tenerife, nic hezčího jsme se ženou nezažili. Maruška se mi stále dokola omlouvala, že mi tenkrát v tom autě hubovala ( do důvěřivců v lepším případě ). Každopádně se nám líbilo vše, ostrov, hotel, moře, delegát, stravování i exkurze. Nádhera, do dneška to v žertu paní připomínám, že mi neměřila správně, když jsem jí koupil krásné dovolené. Přejeme CK z Kutné Hory mnoho spokojených klientů, tak jako jsme byli my.

  Reply
 81. Stanislav

  Dobrý večer, tak si tak brouzdám po referencích a mám z toho v hlavě trochu guláš. Každopádně budu asi nakonec vycházet z ceny. Ubytování mi nabídli v Czech holiday center za bezkonkurenční peníze. Vychází mi to skoro o půlku míň, než na booking.com. Až je to podezřelý. No jak ale čtu, tak dovolené normálně dělají, takže asi jo. Kdyby byl problém, tak o mě zde ještě uslyšíte. Standa

  Reply
 82. Zuzana

  Dovolená na Donovalech se povedla. Sněhu bylo dost a ubytování bylo na špičkové úrovni. Pořídili jsme si tam pobyt ještě jeden. Vřele doporučuji Residence club. Halušky nechci už ale aspoň do léta vidět 🙂

  Reply
 83. Mirek

  Také jsem se zúčastnil prezentace s tím, že mi nabídli reklamní poukaz na ubytování. Do Kutné Hory jsem jel s tím, že už jsem věděl jakým způsobem CHC funguje. Neměl jsem v úmyslu si od CHC kupovat žádnou dovolenou, jen mě zajímal ten reklamní poukaz. Poukaz jsem na vyzkoušení dostal, tak uvidíme, jaká ta dovolená bude. Mirek

  Reply
 84. Honza St

  No docela jsem byl v šoku, když jsem si na internetu porovnal cenu ubytování v Chorvatsku Horizont Villa s tím, co jsem si našel na srpen 2017na netu. Jedna nula pro cestovku z Kutné Hory. Na booking.com apartmán na týden 19.500,- u nich 11.900,-. to není špatný. Už nejednou jsem se přesvědčil, že menší prodejce může být rozumnější, než nadnárodní organizace. Jen tak dál. Zkusím určitě i hory v zimě. H

  Reply
 85. MarekD

  V UNORU JSME BYLI S KAMOSEMA NA LYZICH V SEEFELDU. BYLO TO SUPER, LYZE I KOUPACKA V TERMALECH . HOTEL BYL VYNIKAJICI. DOPORUCUJU. MD

  Reply
 86. Jeron

  Velká pochvala za zajištění dovolené na Tenerife ve Flamingo clubu. Vzhledem k tomu, že jsme sebou vzali rodiče, kteří jsou už v důchodu, ocenili jsme poloho přímo na pláži. Nemuseli jsme nikam docházet a to se nám líbilo. Ostrov jsme viděli i díky tomu, že jsme si se ženou půjčili auto. Je to opravdu nádherný kout na této planetě. Personál hotelu byl vstřícný, apartmán čistý. Jedinou kaňkou na celé dovolené bylo zpoždění letadla při příletu, ale to tak nějak už patří k létání. Jeron

  Reply
 87. Chramostovi

  Zaskočilo nás až nezvykle milé jednání zaměstnanců Czech holiday center při zajištění dovolené na slovenských Donovalech. Mělo by to být samozřejmostí, ale ne vždy tomu tak je. Ubytování bylo naprosto perfektní, po pravdě nechápu jak to mohlo být tak levné.??? Koukal jsem na hotelový ceník a tam mi to vycházelo více jak jednou tolik než jsme platili! Hodně štěstí přejí spokojení Chramostovi z Pardubic.

  Reply
 88. Vlada

  Poslední týden s manželkou diskutujeme o tom, kam letos v létě vycestovat. Máme oblíbené Chorvatsko. Už řadu let se vracíme na stejné místo ke známým do Podgory. Cesta do Chorvartska byla vždycky takový nervový test. Letos to bude asi ještě mnohem horší, protože jsem zaslechl, že má být kontrolováno každé auto. To nám byl čert dlužen ty uprchlíky. Nakonec asi zvítězí dovolená na Tenerife, přeci jenom je to kousek a je tam, podle toho co jsem zjišťoval, úplný klid. Sháním recenze na jejich služby právě na Tenerife. Vybrali jsme si Marina club, pokud to nebude propadák, tak letos prvně ve dvaapadesáti letech vlezu do letadla. Kdyby měl někdo nějakou zkušenost, napište mi na email vláda.mares65@gmail.com. Díky pěkně. V

  Reply
 89. Michal Sejrovský

  To mne se teda na Slovensku nelíbilo, maj tam v restauracích jenom Halušky, všude na jedno brdo. Hned za hranicema jsem si dal Moravskýho vrabce se šesti. Hory mají pěkný, ale doma je doma

  Reply
  1. Alex

   no pane, ked ste siel na Slovensko iba koli vepro knedlo zelo, tak to ste mal naozaj zostat doma, hoci aj to vepro knedlo zelo dostanete v mnohych restauraciach na Slovensku. Mimochodom, ja nechodim do Ciech na dovolenku kvoli bryndzovym haluskam ci aby som sa napil zincice

   Reply
 90. Svatošovi

  Dovolená v Radstatu – hotel Amadeus v březnu nás velmi potěšila. Slíbili jsme v CK, že pokud budeme spokojeni uděláme jim reklamu. Sice trochu se zpožděním, ale přeci tak činíme nyní. Bylo to pěkně a spolehlivě zařízené, cenově přijatelné a hlavně jsme byli spokojeni s ubytováním i polohou. Skvělé díky. Svatošovi – Benešov

  Reply
 91. Radim

  V loňském roce jsme od Czech holiday obdrželi poukaz na zkoušku do Rakouska. Tímto bychom rádi CK poděkovali za úžasný pobyt v jarně laděném Tyrolsku. Bylo prima být u toho, když se Alpy po zimě začínají zelenat a kvést. Ubytování i služby spojené s vyřízením byly na velmi solidní úrovni. Budeme dále tlumočit dobré reference našim známým. Seefeld se nám moc líbil a rádi bychom se tam určitě ještě někdy vrátili. Radim a Jana Kračmerovi, Lomnice nad Popelkou.

  Reply
 92. Libor

  Zítra odlétáme s Czech holiday center na Tenerife do Flamingo clubu. Po přečtení některých recenzí jsme jako na trní, jak se to vyvede. Někdo nás svými příspěvky odrazuje, naopak někdo uklidňuje. Každopádně sem po návratu napíšeme vlastní hodnocení pobytu.

  Reply
 93. Jaromír Sedlina

  Máme koupený od Czech holiday center apartmán V Radstatu. Jedná se o apartmán pro 4 osoby v první polovině srpna. Také touto formou sháníme kupce, jelikož již nemůžeme toto naše členství využívat. Apartmán se nachází v klidné části města a z terasy má panoramatický výhled na historickou část města a areál sjezdovek. Pod okny apartmánu se nachází dva vyhřívané bazény, které máme možnost zdarma využívat, včetně dětského hřiště. Dva kilometry od Radstatu jsou celoročně provozované termály Amadé. Za 12 let našeho členství jsme vždy byli spokojeni se službami hotelu, dochází k pravidelným údržbám a naposledy nás překvapila kompletně zrekonstruovaná koupelna. Apartmán má dále ložnici, obývací pokoj s jídelním koutem a kuchyň. Apartmán má asi 50 m2. S vnoučaty jsme ocenili parkování u apartmánu. Lokalita je fantastická pro aktivní i odpočinkovou dovolenou. Naši investici hodnotíme zpětně pozitivně, ovšem zdravotní stránka nám bohužel neumožňuje více cestovat. Pořizovací cena byla 182.000,-. Pro bližší informace mne můžete kontaktovat na sedlina.jaromir@seznam.cz. Děkuji

  Reply
  1. FrantaK

   Dobrý den pane Sedlino, před týdnem jsem Vám posílal email ohledně Vaší nabídky. Máme členský týden v lednu a Radstadt je perfektní. Uvažovali jsme se ženou i o letním termínu, ale ty nám bylo řečeno, že už jsou vyprodány. Ono se není zas tak čemu divit. Rádi bychom se s Vámi spojili a odkoupení Vašeho fixního srpnového týdne probrali. Nezlobte se, že Vás takto uháníme, ale neradi bychom si to nechali prodat před nosem. Cena je v obvyklé relaci, takže prosím ozvěte se. Děkuji F. Kesner

   Reply
   1. Jaromír Sedlina

    Dobrý den pane Kesner, omlouvám se, ale byl jsem na dovolené. Prima, že jste se ozval. Osobně navrhuji přesunout naši komunikaci výhradně do roviny emailu, nikoliv na toto fórum. Email v tomto duchu jsem dnes již také odeslal, kde jsem uvedl i moje telefonní číslo. Dále se případně můžeme sejít. ( já Pardubice ). JS

    Reply
    1. Jirka

     Dobrý den pane Sedlino,

     pokud jste se ještě nedohodl s někým jiným, tak bych měl zájem o bližší informace k nabízenému užívacímu právu. Můj kolega z práce to už pár let využívá a je maximálně spokojený. Napíšu Vám kontakt do mailu. Osobní schůzka by byla fajn….bydlím kousek od Lysé nad Labem, tak to k Vám nemám daleko.

     Reply
 94. Libor

  Před třemi dny jsme se vrátili z Tenerife. Celkový dojem z dovolené máme výrazně kladný. Našli se ovšem i některé nedostatky. Vše se pokusím podrobně popsat.
  1. Rezervace – komunikace s Czech holiday center se jevila dobře a na profesionální úrovni. Co se nám ale nelíbilo, že jim trvalo týden, než nám byli schopni potvrdit pobyt, což vzhledem k naší práci bylo komplikací. Vymlouvali se, že stále čekají na odpověď z hotelu. Pozitivní na druhou stranu bylo, že jsme dostali termín, který jsme chtěli. dávám 8 bodů z 10
  2. Cesta – Uvítali jsme nabídku parkování u Go parking na letišti. Od auta na letiště a z letiště k autu jsme byli přepraveni během minuty. Odbavení a cesta proběhla bez problémů, pouze s malým třiceti minutovým zpožděním, ale to už je u Travel service taková tradice. Na letišti Tenerife nás čekal hotelový řidič s cedulkou s naším jménem. Na hotel to bylo asi 20 minut. Byl i natolik ochotný a odnesl nám kufry, že si zasloužil i všimné. dávám 7 bodů z 10
  3. Na recepci jsme pochopili, že se v pátek mění většina hostů, což mělo za následek, že se administrativní formality protáhly. Nicméně po hodině čekání na apartmán jsme se konečně ubytovali. Tahle procedura k tomu ovšem patří, bývá i hůř, viz Egypt a noční. 7 bodů z 10
  4. Ubytování – dostali jsme apartmán v prvním patře s výhledem na moře a z komfortu jsme byli velmi příjemně překvapeni. Apartmán měl moc pěknou kuchyni a terasu. V kuchyni jsme měli vše od kávovaru, toustovače, trouby, ledničky, mrazáku, po veškeré vybavení. Zkrátka jako doma. Koupelna byla sice starší, ale naprosto v pořádku a čistá. Z kraje jsme si mysleli, že nám bude chybět klimatizace, která tam nebyla, ale tím, že jsme měli okna na oceán, tak nám tam příjemně zafukovalo a větrák úplně stačil. 9 bodů z 10
  5. Delegát – V hotelu pracuje několik čechů, kteří byli velmi vstřícní a ochotně nám vždy poradili. Zejména chceme poděkovat panu Přenosilovi a paní Láskové za krásně připravený program a společně strávený čas. 10 bodů z 10
  6. Zázemí hotelu – V hotelu jsme využívali pouze bazén, vířivku a restauraci. Zde jsme byli spokojeni. Ovšem nutno poznamenat, že u bazénu bylo někdy až moc lidí. Ne všichni umí svoje děti krotit, proto jsme raději chodili k moři. 8,5 bodů z 10
  7. Moře a Ostrov – Navštívili jsme Loro Park, tam nám bylo líto, že nemáme sebou vnoučata, jelikož to bylo nádherné. Pak jsme ještě udělali jeden výlet a to na soutěsku Masca. To bylo spojené s návratem lodí podle skal a taky skvělé. Tyto výlety jsme si objednali na recepci. 10 bodů z 10
  8. Strava – Úmyslně jsme střídali restaurace s různým zaměřením, nejvíce však rybí. Jídlo vesměs výborné. Střevní potíže nás nezasáhli, pojistka s panáčkem ranní slivovice fungovala. Vodu jsme si raději kupovali pouze balenou. Gastronomie velmi pestrá a překvapivě finančně příznivá, jídla od 4-8 euro zcela běžně. 8,5 bodů z 10
  Celkový dojem výborný, zcela jistě se ještě jednou budeme chtít sem vrátit, lépe ovšem alespoň na dva týdny

  Reply
 95. Luboš

  Při plánování dovolené se dlouhodobě snažím používat vlastní rozum. Zásadně odmítám zkušenosti z podobných fór, kde se může vyblít nebo vychválit každý jak chce, bez ohledu na skutečnost. Několikrát se mi to již potvrdilo. Rozum do hrsti.

  Reply
 96. M. H.

  S touto cestovkou jsme strávili minulý týden v Trogiru. Ubytování a prostředí bylo příjemné a klidné. Paní provozní byla velmi ochotná. Celkově se to dá hodnotit kladně, ovšem co nás od dovolené v Chorvatsku na příští rok odrazuje je provoz. Cesta je zkouška nervů na celnicích a mýtných branách. I v místě se desítky minut prokousáváte, aby jste se někam dostali. Parkovat v centru nebo u tržiště je skoro nemožné. Chorvatsko je krásné, tohle je ale velká nevýhoda celoplošně.

  Reply
 97. Bitner H.

  Zdravím, absolvovali jsme s Czech holiday center dovolenou na Tenerife. Hotel se jmenoval Flamingo club a nacházel se na jihu ostrova, bezprostředně u moře. Naše rodina měla krásný týden. Ubytování bylo velmi pěkné s výhledem na moře. V restauraci jsme nejedli, nemůžeme tedy hodnotit. Ze zázemí jsme nejvíce využívali bazény a vířivku, což bylo vzhledem k teplotě výborné. Výlety jsme nechali jiným. Díky a přejeme další spokojené klienty.

  Reply
 98. Soudel

  Alpy mám docela zcestovalé, včetně italských, francouzských či slovinských, ale opravdu nejraději se vracíme do Flachau, Schladmingu nebo Radstatu. Proto nás oslovila nabídka Czech holiday center v Radstatu. Ubytování bylo velmi pěkné a okolí podle očekávání dech beroucí. Doposud byli vždy všichni zaměstnanci CK velmi profesionální a vstřícní. Takto by to mělo být. Pojedeme znovu, tak snad bude vše jako doposud.

  Reply
 99. Johny

  Chtěl bych touto cestou poděkovat do Czech holiday center do Kutné Hory za zajištění báječné reklamní dovolené do Seefeldu. Prostředí tohoto městečka a okolí nás naprosto okouzlilo. Hotel byl útulný a čistý. Rádi využijeme vašich služeb i v budoucnu. Římanovi

  Reply
 100. Petr Kratěna

  Tak nyní jsem trochu v rozpacích, když čtu příspěvek pana Veverky moc tomu nerozumím. Píše hned na začátku o neseriozním jednání a pak, že měl 3 velmi pěkný dovolený. Nějak se nemůžu orientovat v těch protimluvech. Kdo jinej teda má zásluhu na těch pěkných dovolených, než ten, od kterého to pořídím. Měli jsme od nich nabídku, ale nějak to zvažuji. Když to tady pročítám, tak vesměs kladné příspěvky, ale nevím.

  Reply
 101. Ing. Jan Čerňanský

  To je jednoduchý Petře… Dnes každý očekává svíčkovou s deseti knedlíky a nejlíp za 49,50. A když jí máš dobrou, ale jen se šesti, tak jsi přece v lepším případě normální nic moc průměr a v horším podvodník, protože si sliboval velkou porci. A šest je přece ,,naprosto normální,, NESOUDNOUST lidí vládne dobou. Já se upřímně nasmál, když jsem četl toho pana Veverku… Jsou neseriozní, ale pro jistotu s nima jel na 3 dovolený 🙂 Normální člověk by jel jednou a víc už ne 🙂
  A navíc jsou tak neseriozní, že ty dovolený byly moc pěkný…

  Reply
 102. Řehákovi

  Zdravím z Loun, o víkendu jsme se vrátili z dovolené v Seefeldu. Dovolená se nám velmi vydařila. Bydleli jsme v hotelu Hochegg, v klidné části města. Hotel je průměrné úrovně, ovšem okolí a služby tam, to je fantazie. Dovolenou jsme absolvovali od Czech holiday center ze zkušebního programu. Jednalo se o již druhou dovolenou. Zejména bychom rádi pochválili vstřícný přístup paní Tomkové z rezervačního oddělení, která nám skvěle poradila. Těšíme se na další. Řehákovi

  Reply
 103. Yitka

  Asi normálně fungujou, já už u nich byl před 6 rokama, vesměs se dá souhlasit s většinou příspěvků, který tady čtu. Koukám co tady je novýho, protože volali zase manželce ať přijedem. Já jedu, nechápu proč mi to dávaj znova, když sem si u nich nic nekoupil už tenkrát… Ale rozhodně Rakousko za cenu toho, že si tam sám dojedu beru všema deseti

  Reply
 104. Radek C.

  Již asi po osmé jsem se vydal přes Czech holiday na dovolenou. Tentokrát to bylo na poznávací zájezd na Ukrajinu. Ukrajina je krásná země, jenom chudáci lidi v čem tam musí dneska žít. Držím jim palce ať se tam situace uklidní.

  Reply
 105. leona

  Chceme si zarezervovat dovolenou na Kanáry. V nabídce mají více hotelů. Jedem se dvěma dětmi – 8 a 13 let, pokud jste někdo byl v tom Flamingo clubu doporučil by jste nám to nebo raději jinam? Slyšeli jsme, že tam jeď nějaká rekonstrukce. Díky moc za radu. L.

  Reply
  1. HK

   Leono byli jsme tam se ženou v červnu a můžete být naprosto klidní. Hotel je pěkný, čistý. Nějaké dělníky jsme zahlédli, ale nic co by nám narušilo pobyt. Hotel je přímo nad pláží, s dětmi ideální.

   Reply
 106. Petra

  Dovolená v Residence club na Donovalech byla nejhezčí dovolenou za poslední roky. Vše bylo skvělé i díky počasí, které nám umožnilo šlapat po horách. Skvělý byl wellness na hotelu právě po takovýchto výletech. Jídlo nám také naprosto vyhovovalo. Slovensko je a vždy bude naše srdeční záležitost

  Reply
 107. Prokeš Petr

  S touto cestovnkou máme zkušenost celkem dobrou, byli jsme s nimi ´v Rakousku a na Slovensku. Celkový průběh rezervace a zajištění dovolené byl bez problémů. V obou případech jsme byli také velmi spokojeni s ubytováním. V Rakousku to byl Amadeus Radstadt a na Slovensku Residence club Donovaly. Původně jsme do toho Radstatu nechtěli jet, ale pracovnice z rezervačního oddělení mě ukecali a udělali dobře, ještě jim za to dlužím lahvinku. Přejeme další spokojené klienty. Prokeš Petr

  Reply
 108. Honza K

  Byli jsme v Maďarsku v hotelu Repce v Bucku. Dovolená se nám vydařila. Hotel byl přímo v areálu lázní, které byly velmi pěkné. Jakožto starší klienti jsme ocenili, že tam nebylo dvacet tobogánů a velký ruch, naopak klid a příjemný relax. Dík, vycestujeme s vámi znovu. Chválíme příjemné jednání. Honza K.

  Reply
 109. Veselka T.

  6.1-13.1. jsem se zúčastnili dovolené v Amadeus Radstadt. Cesta nám z Českých Budějovic trvala pouze slabé 3 hodiny. Našli jsme útulné ubytování, které nám umožnilo strávit příjemnou dovolenou. Vřelý byl po celou dobu pobytu také personál. Co nám trochu vadilo, bylo že nefungovala v kuchyni digestoř. Jsme zvyklí si vařit a tak jsme museli větrat balkónem. Nicméně ostatní věci bez připomínek, pěkné. I když nás přepadl dva dny déšť, přesto jsme neměli problém si skvěle ve Flachau ve vyšší nadmořské výšce zalyžovat. Tuto zkušenost bohužel z českých hor nemáme, tam když prší tak to chata jistí…

  Reply
 110. Kerrry

  Proč bych měl jezdit do Kutný Hory…?! Jestli pro mě něco máte, hoďte to do emailu, naučte se jít s dobou. Nazdar.

  Reply
  1. Semerádovi HK

   Naše zkušenost je taková, že jsme byli v Kutné Hoře na schůzce, kde jsme pochopili co dělají a kam jezdí. Schůzka byla věcná a dokázali jsme se tak lépe zorientovat kam pojedeme. Pořídili jsme si i další dovolené. Někdy se vyplatí obětovat trochu času a mít pak jistotu do čeho jdu. Samozřejmě až realita ukáže jestli bylo všechno, jak jsme slyšeli a viděli.

   Reply
 111. Radil

  Vyvezli jsme rodiče za teplem, chtěl jsem aby to měli blízko k moři a aby mohli večer korzovat na kolonádě. Dostal jsem poukaz na apartmán ve Flamingo clubu na týden tak jsem jim chtěl udělat radost. Pro rodiče dost živo, ale věděl jsem do čeho jdeme, hotel je kousek od obchodů a restaurací.
  Ubytování průměrně (4/5)
  Pěkný rekonstruovaný apartmán se dvěma ložnicemi, koupelnou, televizí, kuchyňkou, řekl bych velmi slušný standart. Možná záleží na štěstí někteří hosté byli nespokojeni s výhledem, my viděli zahradu a kus oceánu.
  Strava a stravování průměrně (4/5)
  Stravu jsme v hotelu neměli, obchod je 100 metrů takže ne snídani jsem zaběhl a koupil čerstvé pečivo našim a nám, nějaký salám, seděli jsme na terase a stolovali. Večer jsme šli na nákupy a tak jsme pojedli někde v restauraci. Otec si oblíbil eat as much as you like, ale pití se musí platit extra takže to zase není taková výhra.
  Vybavení, služby a personál hotelu průměrně (4/5)
  Bazén se super výhledem na město i oceán, vcelku jsme po nikom nic nechtěli tak nevím.
  Pláž a moře průměrně (4/5)
  Černý písek, vypadá to na první pohled nezvykle – oceán nebyl zrovna dvakrát teplý – lehátka a slunečníky za peníze. Z hotelu se sejde po schodech a jste na kolonádě a na pláži.
  Okolí hotelu průměrně (4/5)
  Zástavba s obchody, hotely a resturacemi. Našim se líbilo si sednout si někde kde hraje kapela staré rokenroly. Dobrá je kolonáda, ráno jsem chodil běhat kolem pláže když se den probouzí a ještě není horko – to je super
  Celkový dojem průměrně (4/5)
  Počítejte s tím že jde o turistický průmysl, nehledejte romantiku. Určitě navštivte siam park – je to na celý den blbnutí a loropark – zvířat jsou tam miliony, zajeďte lanovkou na Teide – a zbudou vám tři dny koupání. Řekl bych je to pro aktivnější lidi, ne pro páprdy. Našim se tam líbilo říkali že se večer nenudí a je tam kde chodit.

  Reply
 112. Adámek Josef

  Skvělá dovolená s ubytováním na jihu ostrova za skvělou cenu ve středisku Flamingo Club v oblasti Costa Adeje.
  Hotel je momentálně v rekonstrukci ale i tak jsme dostali moc pěkný zrekonstruovaný apartmán ve vyšším patře a výhledem na moře. Měli jsme apartmán, který byl moc hezký a útulný – kuchyň s obývacím pokojem s rozkládacím gaučem, ložnici s manželskou postelí. Bylo mi doporučeno zakoupit si trezor a tak jsme měli i my klid, když jsme jeli na výlet, zamkli jsme si tam všechny cenné věci a nebáli se zlodějů. Na apartmánech není klimatizace a myslím si, že není ani potřeba, protože na Tenerife fouká pořád studenější větřík, který vzduch ochlazuje, takže žádná úmorná vedra, jaké jsme čekali, tam nebyla.
  Hotel má k dispozici novou restauraci, ve které si můžete zakoupit polopenzi nebo jen snídaně. Snídaně jsou velmi bohaté tzv. „all you can eat“ a za cenu 9EUR/den odpovídající. Jinak jsme využívali kuchyň v apartmánu a vařili si sami, vyšlo nás to mnohem levněji. Úklid apartmánu probíhá 3x týdně, mění se i ručníky – ušetřeno místo v kufru 🙂 Nejbližší pláž je vzdálená pár metrů od hotelu – stačí jen vyjít „zahradou“, sejít pár schodů a jste tam :)). Skvělé.
  Hotel se nachází hned v první řadě promenády, takže je trochu „hlučnější“ protože je okolo spousta kaváren, restaurací, cukráren…
  Celkový dojem hotelu bych hodnotila jako skvělý. Mohu říct, že tato dovolená opravdu stála za to, i když jsme byli „ochuzeni“ o pár hodin času při prezentaci s delegátem, vůbec nám to nevadilo. Přístup delegáta, který tuto prezentaci hotelu dělá, byl velmi profesionální a na přátelské úrovni.
  Určitě se zde zase vrátíme.

  Reply
 113. Jan Salfický

  Za me vse v pohode, 2 dovolene a dobrý. Hledam tady ale neco o strediscich na Kanarech a nic moc tu nevyctu.

  Reply
 114. Eva

  Máme 14 let členství v hotelu Amadeus Radstadt. Neměníme nic, jezdíme pouze sem. Tato oblast je skvělá a vždy máme pocit, že jedeme do světa, kde je svět ještě normální, do světa kde vstřícné a milé jednání je přirozené. Pravidelně si pobyt střídáme s dětmi, pro které je dovolená také finančně dostupná. Udržovací poplatky vyřizujeme přes Kutnou Horu, snad bude vše i nadále pokračovat tak jako doposud. Nemám ráda zlé pomluvy, ať už je píše kdokoliv, proto jsem chtěla napsat, že mi jsme spokojeni. Eva

  Reply
 115. Jarda

  Zdravím všechny, na konci roku jsme byli také zváni do Kutné Hory na prezentaci. Přiznám se, že jsme tam jeli s mírnou nedůvěrou. Teď jsme se vrátili z krásné dovolené v Dominikánské republice a byli jsme opravdu nadšení. Dovolená proběhla bez problémů, takže Czech holiday center můžeme vřele doporučit.

  Reply
 116. Chládek I.

  V červenci 2013 jsme zakoupili od Czech holiday center členství ve středisku Radstadt. Od té doby tam pravidelně jezdíme v březnu na lyže. Po dobu trvání našeho členství se nám nepřihodila žádná situace, díky které bychom měli pochybnosti o zakoupení tohoto apartmánu. K napsání tohoto příspěvku mne přiměl fakt, že jsem musel z důvodu chřipky kompletně zrušit letos nástup na dovolenou. Učinili jsme tak pouze den před odjezdem. Velmi, velmi nás potěšila nabídka paní recepční Hellenbrand, který nám nabídla náhradní termín pobytu, ač evidentně nemohla místo po nás již zaplnit. Pozitivní zkušenosti z touto paní máme i z mnoha dalších situací. V minulosti nám poskytla také za doplatek větší apartmán. Oceňujeme její vstřícný přístup a těšíme se na další pobyt.

  Reply
 117. Jířa

  Máte někdo zkušenost s Czech holiday center z Kutné Hory a jejich hotelem, který nabízejí v Německu v Gemundu? Nenalezla jsem zde v žádném příspěvku cokoliv k tomuto hotelu. Předem děkuji za doporučení nebo nedoporučení, přeci jenom to není za rohem. J.

  Reply
  1. Leoš H.

   V Gemundu jsme byli na dovolené v roce 2016. Z Plzně asi 750 kilometrů. Oblast je charakterově podobná asi jako Beskydy u nás. Ubytováni jsme byli ve pěkně vybavených apartmánech s výhledem na les. Oblast je skvělá na výlety. Další skvělá věc je, že si tam odpočinete od Čechů, na dovolenou jich sem moc nemíří, ovšem oblast Porýní je velmipěkná.

   Reply
 118. Šenkeříkovi

  Od Czech holiday center jsme byli v únoru na Tenerife. Ani jsme netušili,že je v tomto období na ostrově karneval. Doposud jsme nic takového nezažili, bylo to nádherné. Dvakrát jsme absolvovali výlet do Puerto de la Cruz, abychom se toho mohli zúčastnit. Ubytováni jsme byli v hotelu Marina Club. Hotel byl čistý a klidný. Moře je v únoru chladnější, proto jsme byli více u bazénu. Byl to krásný výlet pouhé 4,5 hodiny od domova. Koupili jsme si tam i nějaké dovolené do budoucna, rádi bychom to totiž opakovali v příštích letech znovu. Šenkeříkovi Velhartice

  Reply
 119. Kev

  Chtěli bychom touto formou poděkovat do Czech Holiday center za zajištění dovolené v Radstatu – hotel Amadeus. Měli jsme skvělou možnost strávit velikonoce s rodinou na tomto místě a byli jsme nad míru spokojeni. Ubytování je prostorné, čisté a vybavené. Kopce v dosahu několika minut. Měli jsme také štěstí na počasí. Prostě paráda.

  Reply
 120. Zdeněk Hodek

  Flamingo club Tenerife. Celý resort je v současné době v rozsáhlé rekonstrukci, přesto jsme zažili velmi příjemnou rodinnou dovolenou. S vidinou toho,že resort bude pro klienty ještě atrkativnější, se současné stavební práce vcelku snadno tolerují.
  Pro naši rodinu je tento resort velmi oblíbený,už jen proto, že jsme vlastníky jednoho z unitů.. Jak už jsem se zmínil, dovolená byla nádherná – moře, bazén, restaurace, bary,ubytování – všechno úžasné.
  Až na – nelíbí se nám, že jako vlastníci jsme s některými záležitostmi – hlavně finančního charakteru – seznamováni buď na poslední chvíli nebo ještě lépe vůbec a dochází pak k nepříjemným překvapením.
  Dále si myslím, že bazén v resortu je na tak velký počet klientů dost malý a proto by,tak jak ukazují vyvěšené pokyny,neměl do něho být povolen přístup s nafukovacími lehátky a jinými nafukovacími monstry, kvůli kterým se v bazénu nedá plavat. Plavčíci to ovšem z nějakých důvodů tolerují.
  Jinak super.
  Zdraví Zdeněk Hodek

  Reply
 121. Pavel

  Zdravím všechny příznivce cestování,
  minulý týden jsme s manželkou navštívili prezentaci firmy Czech holiday center v Kutné Hoře. Přiznám se, že jsem k prezentacím nebyl nikdy moc nakloněn, ale manželka mě přesvědčila, aby jsme si přeci jen zkusili udělat do Kutné Hory cestu.
  Teď toho nelituji, protože vše proběhlo v přátelském duchu, dávalo mi to smysl a teď už se jen těšíme na letní dovolenou na Tenerife. Tuto společnost můžu zatím vřele doporučit.

  Reply
 122. Radek T.

  DOPORUČUJI VŠEM UDĚLAT SI VLASTNÍ NÁZOR. Jsem asi jeden z těch, který byl osloven firmou Czech holiday z Kutné Hory. Paní mi do telefonu líčila a líčila, co mohu mít. Přesně jak je zvykem jsem si zadal firmu a jejich nabídku do vyhledavače, abych přišel věci na kloub. Nerad bych někomu naletěl. Našel jsem kladné i negativní příspěvky. Kategorická ano i ne. Rozhodl jsem se ze sebe udělat pokusného králíka a vyrazil jsem se ženou pro poukaz do Kutné Hory. Aby ze mě nedělali vola, vytisknul jsem si ty jejich průvodní zaslané informace ze stránek erre.cz. Byl jsem opravdu mile překvapen vstřícným přijetím i jednáním. O nějakém demagogickém jednání nemůže být vůbec řeč. Nic jsme si od nich nekoupili, jsem váha a mám rád dost času na rozmyšlenou. Pána jsem tím evidentně nepotěšil, ale s tím musí při jeho profesi počítat. No a teď ta jejich slavná dovolená na zkoušku. Zavolali jsme na jejich rezervace do Kutné Hory asi měsíc po schůzce. S nějakou paní Tomečkovou jsme si udělali rezervaci na Slovensko. První termín nepotvrdili, na druhém jsme se už domluvili. Začal jsem být optimistou, na rozdíl od manželky. Na Donovaly jsme jeli asi šest hodin, celou tu dobu jsem si říkal, co my asi žena řekne, pokud to bude malér… Utěšoval jsem se tím, že když to je zdarma a reklamní, že nemají důvod si na sebe poštvávat lidi. No nakonec jsme navečer do hotelu Residence Club dorazili a spadla nám brada, do slova a do písmene. Ubytování skvělé a delegát výborný. Jeden večer jsme si dali povinnou schůzku, a až v ten moment jsme pochopili jejich princip podnikání, jak těch na Slovensku tak v Kutné Hoře. Přímo na místě jsme si pořídili další dovolené. Pravda nebyli už zadarmo, ale to jsme samozřejmě pochopili. Naše hodnocení je rozhodně pozitivní a jsem rád, že jsme se nenechali na začátku odradit. Vypadá to, že mě někdo nařkne z toho, že jim dělám reklamu, ale marná sláva, toto je moje opravdová zkušenost. Radek T.

  Reply
 123. Vít

  Zrovna mě zvali na schůzku, tak jsem sem zabloudil, abych se něco dozvěděl. Asi neví, že jsem s nimi byl v lednu v Thajsku na Phi Phi…

  Reply
 124. Petr Kruliš

  Poraďte mi někdo, prosím.
  Dnes, resp. včera jsme byli na schůzce v Kutné Hoře pro poukaz od společnosti Czech holiday center. Je lepší vycestovat na to rakouské středisko nebo na Slovensko? Zajímá mě teď hlavně kvalita ubytování neboť máme malé děcko. Díky předem za rady nebo je to celé blbost?

  Reply
 125. Silva8

  Absolvovali jsme nyní na přelomu května-června Seefeld a byli jsme velmi spokojeni. Počasí nám přálo, bylo všude přiměřeně lidí a zázemí hotelu rovněž vyhovovalo. Dovedeme si přestavit vyrazit tam po turistice i na lyže. Jediné co nás trochu překvapilo, že jsme málokdy zastihli někoho na recepci. S8

  Reply
 126. Dana Vosátková

  Dobry vecer,take nam volali z Kutne Hory ohledne vyzvednuti poukazu..zaujalo me Slovensko Residence club Donovaly..nemam zajem si cokoliv kupovat..max vyuzit tuto nabidku..ma nekdo prosim zkušenost?

  Reply
 127. Duškovi

  Využili jsme začátkem července letošního roku pobyt v Chorvatsku ve městě Trogir. Bydleli jsme v klidné části města, což jsme vzhledem ruchu, který v tomto období roku v Chorvatsku panuje velmi vítali. Ubytování bylo čisté a dostatečné. V kuchyni jsme postrádali kávovar, ale s tím jsme se nakonec vypořádali. Paní domácí byla velmi vstřícná, když jsme něco potřebovali. Jedinou kaňkou na pobytu bylo tedy studené moře a vítr. Duškovi

  Reply
 128. Kuba c

  Dlouho jsme vybírali dovolenou do Rakouska, nakonec jsme se rozhodli pro hotel Amadeus v Radstatu. Kontakt na tu cestovku jsem dostala od známého, který s nimi jezdí už nějakou dobu. Dovolená byla krásná, hlavně v Alpách bylo příjemně oproti vedrům u nás. Spolehlivě proběhlo vše, včetně pobytu, který měl dle našich zkušeností velmi příznivou cenu.

  Reply
 129. MUDr. Petr Dvorsky

  Vrátili jsme se z dovolené v Gemundu a byli jsme naprosto uchváceni, děkujeme CK za zařízení příjemné dovolené.

  PD

  Reply
 130. Anderlová

  Ďakujeme za krásnu dovolenku na Tenerife. Boli sme veľmi spokojní. Ubytovanie bolo tiež fajn. Dokonca tá prvá izba, ktorá nemala výhľad na more, bola ešte lepšia.
  Bola väčšia a bol tam väčší kľud.
  Ešte raz vďaka, s pozdravom
  Anderlová

  Reply
 131. Jaroslav Rozehnal

  Přes Czech holiday center jezdíme již 6 let. Letos jsme zvolili s vnoučaty dovolenou v hotelu Hochegg v Seefeldu. Hotel je rodinný a útulný, i když staršího data výroby. Co bylo pro naši dovolenou zásadní, byla skvěla lokalita. Tyrolsko je úplně něco jiného oproti zbytku Rakouska. Vlastně každý den se nám v okolí po dobu srpnového pobytu odehrávali nějaké regionální slavnosti nebo něco co se hrdě hlásilo k historii a tradici. Doslova jsme se zamilovali do tohoto kraje. Brzy se vrátíme.

  Reply
  1. Kozempel

   Byli
   jsme v Donovalech letos od 1.9.2018, bylo to pěkné. Uvažujeme o
   nabízené Dominikánské republice – byl jste někdo s nimi v Dominikánské
   republice? Zkušenosti? Děkuji za info

   Reply
  2. PAVEL KOZEMPEL

   Byli
   jsme v Donovalech letos od 1.9.2018, bylo to pěkné. Uvažujeme o
   nabízené Dominikánské republice – byl jste někdo s nimi v Dominikánské
   republice? Zkušenosti? Děkuji za info

   Reply
 132. Martin Voborník

  Dobrý den pane Kozempele, také bychom rádi buď letos nebo příští rok jeli do Dominikánské republiky. Pokud budete mít zájem napište mi prosím na martin.vobornik@seznam.cz a můžeme se potom blíže domluvit.
  Děkuji Voborník

  Reply
 133. Pavel Jofr

  Zdravím, volali nám z Kutné Hory, že prý si tam máme vyzvednout nějaký poukaz na dovolenou. Vůbec se mi tam nechtělo, ale nakonec jsem dal na manželku a vyrazili jsme tam. Očekával jsem nějaké hrnce a deky, nakonec nás teda nic takového nečekalo. Byla to normální obchodní schůzka, kterou hodnotím v celku kladně. Absolvovali jsme s dětmi i tu jejich dovolenou, kterou jsme měli v Seefeldu v Rakousku a byli jsme mile překvapeni. Hotel sice už má něco za sebou, ale slušný. Darovanému koni na zuby nehleď. Jestli to měla být jako forma reklamy, tak musím říct, že se jim povedla a příště až budeme plánovat dovolenou, zahrneme i to jejich Czech holiday center na seznam potencionálních cestovek se kterými teoreticky můžeme znovu vycestovat.

  Reply
 134. Jiřina

  Byli jsme v lednu 19 s Czech holiday center na Slovensku v Donovalech. Hotel byl parádní, sněhu požehnaně. Bratja Slováci se snaží. Lyžařské lanovky nejsou to co v Alpách, na druhou stranu počasí vyšlo, a i proto byly podmínky na lyže perfektní.
  Líbili se nám i termály v Bešeňové. Teplá voda je v českých bazénech nedostatkové zboží.

  Reply
 135. Klouček J.

  Moje první zkušenost s výměnou v RCI byla dobrá. Vyměnili jsme náš Radstadt za Barbados v Karibiku. Přikupovali jsme si tam i druhý týden. Letenky jsme brali z Německa. Celková cena byla rozhodně výhodnější, než kdybychom to kupovali u české CK. Já s manželkou jsme se vešli do 60.000,- Kč ( cesta+pobyt). Zdar

  Reply
 136. Martin Voborník

  Zdravím všechny, minulý týden jsme se s rodinou vrátili z Dominikánské republiky. Vše co nám slíbili bylo splněno. 14 denní dovolenou v karibském ráji jsme si užili a máme nezapomenutelné zážitky.

  Reply
 137. Vláďa Janovec

  Dobrý den, koncem února jsme byli s Czech holiday center v Seefeldu. Byli jsme zklamáni z průběhu dovolené z jednoho prostého důvodu. Nějak nám uniklo a ani nám to nikdo v CK neřekl, že se tam zrovna v termínu našeho pobytu koná mistrovství světa v běžeckém lyžování. Všude bylo strašně moc lidí, sjezdovky byly přeplněné, že se nedalo vůbec jezdit. V termálech jsme se mačkali ve vířivce a v obchodě museli poctivě stát frontu na koších.. Nic moc. Ubytování bylo slušné, bohužel všudypřítomné davy byly zkrátka moc a dovolené proto nebyla to, co jsme od ní očekávali…

  Reply
 138. Stejl

  Jo jo, Vláďo ta samá zkušenost, lidí opravdu moc. My to věděli, ale stejně jsme jim neunikli. Příště si rozmyslíme než někam pojedem, jestli tam něco podobného neprobíhá. Ja jsem musel chodit kilák do krámu, protože v centru zaparkovat nešlo. Byli jsme tam i rok před tím a to jsme si to užili, teď bylo město fakt vzhůru nohama.

  Reply
 139. Květa

  Zdravím všechny. Mám dotaz na Dominikánskou republiku. Taky jsme tam chtěli, ale říkali nám, že letenky si můžeme sehnat sami a že jedna cesta může trvat i dva dny.

  Reply
 140. Lucka

  Pročítám a hledám, nějaké informace co je to http://www.erre.cz??? Zvali mě do Kutné Hory a teď koukám, že to patří pod jinou firmu Czech holiday center, tak nevím co to má být, každopádně pokud to bude nějaká ptákovina, budu první kdo napíše na jejich firmu recenzi o zkušenosti, kterou jsem udělala. Zkusím totiž na tu schuzku a na tu jejich reklamní dovolenou s manželem jet.

  Reply
 141. Lucka

  Tak v prvním kole dobrý.. měli jsme schůzku v sobotu v 10:00. Zdrželi jsme se asi hodinu a půl s nějakým panem Svatavou a musím říct,že působil solidně. Báli jsme se, že na nás někdo vytáhne nějaký hrnce, deky, vysavač nebo bůh ví co ještě, ale ne. Bavili jsme se výhradně o dovolených. Pán nám ukázal jejich dovolené a vysvětlil jak u nich vychází finančně. Což o to chuť by byla, ale… nejdřív zkusíme tu dovolenou na vyzkoušení a pak má teprve smysl se o něčem bavit. Zatím jsme nic nerezervovali na to se chystáme nyní. Budeme chtít jet ještě před létem do toho Seefeldu, tak schválně, jestli to proběhne v pohodě. Beru to jako takový malý test a chtěla bych přijít na kloub tomu, jestli by se o této firmě nemělo čtenářstvo dozvědět více. Uvidíme. Každopádně jestli to budeme rezervovat, pak určitě napíšu, jaké to bylo.

  Reply
 142. Lucka

  Zdravím do třetice, bezprostředně po schůzce jsme si rezervovali pobyt v Seefeldu, byl to hotel Hochegg. Apartmán byl více méně v souladu s informacemi, které jsme získali v úvodu ze stránek http://www.erre.cz. Chyběla mi však na začátku informace, kterou jsme nedostali, že musíme na recepci zaplatit „vzdušné“ obci, tuto platbu jsme uhradili, bývá pravidelně všude v hotelech. Rezervace pobytu trvala od prvního kontaktu až po samotné potvrzení asi týden. Původně jsme chtěli vycestovat až v první polovině června, ale prý to již bylo obsazené, proto jsme jeli už v květnu. Hotel splňoval naše standartní požadavky, lokalitu jsme hodnotili velice kladně. Za nic a nikoho nelobuji, na začátku jsem měla zvláštní pocit, když mi zazvonil telefon, dnes s odstupem času mohu říct, že jsme udělali pěknou dovolenou. Jako reklama v mimosezóně to dává smysl, příště se podíváme i na jejich nabídky. Obrázek ať si udělá každý sám, to je jasné. Osobně jsem byla příjemně překvapena, zkušenosti mohou být ale i různé.

  Reply
 143. VíťaaDana

  V sobotu jsme se vráti z dovolené na ostrově Tenerife, konrétně jsme byli ve Flamingo Beach mate. Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním a polohou střediska přímo u pláže. Máme s manželkou střední pohybové problémy, proto bylo skvělé pouze sjet výtahem a být přímo na pláži nebo využít k osvěžení bazén.
  Zaplatili jsme si dva výlety do národního parku a lodí na velryby, obojí bylo skvělé. Příští rok bychom se chtěli s Czech holiday center domluvit na stejném pobytu. Děkujeme

  Reply
 144. Veronika

  Koupli jsme přes tuto cestovku pobyt v Chorvatsku u Trogiru, ubytování bylo ucházející a provozní moc milá paní. Nebylo to tedy přímo u moře, ale byli jsme autem, takže jsme byli u moře za chvilinku. Chorvatsko je naše srdeční záležitost, takže se snažíme na pobytu nalézt hlavně pozitiva. Dovedeme si představit, že se přímo sem ještě vydáme.

  Reply
 145. Radka

  Na konci srpna jsme vrátili z bonusového týdne, tento jsme si koupili od RCI na Grundlsee. Bydleli jsme ve srubu u jezera pod alpskými štíty, přesně to co jsem si vždycky v nejromantičtějších snech přála. Cena byla 420,- euro na týden pro 5 osob, což bylo vzhledem k úžasnému ubytování za hubičku. Doporučuji.

  Reply
 146. Horák P.

  Září 2019, Tenerife, Flamingo Beach Mate. Skvělý pobyt na pláži a ještě jsme dostali od hotelu zadarmo snídaně, moc se nám tam líbilo. Většinu klientů tvořili klienti co se tam pravidelně vracely. I dobře se dá starat o klienty, díky Czech holiday center za skvěle zorganizovanou dovolenou.

  Reply
 147. Mirek

  Dobrý den Hanko,
  máme apartmán ve Flamingo Beach už 8 let. Jezdíme tam pravidelně a za poslední dobu tam šla kvalita služeb výrazně nahoru k naší spokojenosti. Pravidelně se tam potkáváme s jednou rodinou, která má stejný pocit. Jednou tam byli děti a dvakrát jsme náš týden vyměnili. Jednou na Lanzarote a jednou do Francie. Není to nejlevnější, ale s my jsme s tím zatím OK.

  Reply
 148. Jim B.

  Schůzka u nich v Kutné Hoře nás příliš neoslovila, nic méně jsme zkusili ten reklamní pobyt v Seefeldu a proběhl bez problémů. Tyrolsko máme hodně sježděné, ale Seefeld nás okouzlil velice. Co nás moc nepotěšilo, bylo to, že lyžárna na hotelu byla často přeplněná a museli jsme si lyže a lyžáky na noc uklízet na pokoj. Do studených z auta to po ránu nejde. To opravdu nepotěší..

  Reply
 149. Věra75

  byli jsme s Czech holiday center na dovolené v Radstatu a byli jsme velmi spokojeni s jednám pracovníků CK, ubytováním na dovolené i se skvělými podmínkami na lyžování v Radstatu.

  Reply
 150. Jim B.

  Flamingo Beach Mate na Tenerife od CK z Kutné Hory nás příjemně potěšilo. Pobyt jsme měli jako formu nějaké zkoušky, což jsme úplně nepochopili, ale dovolená se vydařila. Zkusíme u nich i hory.

  Reply
  1. Jarda Kácek

   Byli jsme ve Flamengo clubu na Tenerife, dovlená se vydařila. Děkujeme za skvělý servis, zejména českým zástupcům ve středisku.
   JK

   Reply
 151. Vladan

  Jsme fanoušci Krkonoš, jezdíme sem už třicet let. Letos jsme zažili opravdu zimu jako doposud nikdy. Déšť v lednu je prostě špatně..
  Zlákal nás jeden můj kamarád, který má prověřenou oblast Ski Amadé v Rakousku a udělal dobře. Z takových podmínek pro lyžování nám přecházela hlava kolem, takhle jsme si ještě nezalyžovali. Skvělé. Ubytováni jsme byli v Radstatu ve Ferienclubu Amadeus i zde jsme byli maximálně spokojeni ( i finanční stránka nebyla příliš odlišná od Krkonoš, to bylo ale proto, že náš známý je jejich „členem“ ). Jsme již se ženou ve věku, ale tohle si budem chtít ještě dopřát.

  Reply
 152. Karlos

  Byli jsme velmi mile překvapeni, způsobem jednání a vyřízení přesunu termínu naší dovolené z března 2020 na říjen. Díky za profesionální přístup.

  Reply
  1. Linda

   jo jo, máme podobnou zkušenost. Nám byl zrušen let na Tenerife, ale vyjednali jsme nový termín dovolené na srpen a jako „bolestné“ jsme dostali snídaně navíc.

   Reply
 153. Květa Š.

  Na konec června jsme rezervovali dovolenou v Radstatu a vše proběhlo standartně. Snad nás nezklame ubytování, ale zatím se to nejeví, že by to tak mělo být.

  Reply
 154. Body

  Dovolená v Nové Peci na Lipně byla pro nás letos rozhodně lepší variantou, než letět někam do ciziny. Apartmán, který jsme měli na dovolenou k dispozici byl velmi nadstandartní a předčil naše očekávání. Jediné co nás trochu mrzelo bylo to, že tam bylo opravdu hodně turistů, nejvíce na cyklostezkách.

  Reply
 155. P.T.

  Dovolená květen 2021 – Flamingo clubu Tenerife.
  Skvělé zorganizovaný pobyt, málo turistů, ubytování nadstandartní, strava výborná, moře osvěžující, Covidtest banální formalita. Byli jsme moc rádi, že jsme se k pobytu odhodlali a udělali ho, sedět ale v letadle v roušce.. nic moc P.T.

  Reply
 156. Květa

  Jsme členy hotelu Ferienclub Amadeus. Již mnoho let sem jezdíme na lyže a velmi nás mrzelo, že jsme letos nemohli.. hotel nám umožnil vybrat si náhradní pobyt v září, za což jsme rádi. Takto by měl přístup vypadat. Nemohl jsi dorazit, tedy můžeš později.

  Reply
 157. Petr Drahorad

  Zdravime z Radstadtu do Kutne Hory… Je to tady parada jako kazdy rok! Nejlepsi investice co jsme kdy udelali do cestovani!!

  Reply
 158. Vítkovi

  V Kutné hoře jsme si zakoupili nabídnutý zkušební balíček.
  První dovolená na Tenerife parádní.
  Hotel luxusní, snídaně bezkonkurenční, paní delegátka Renáta úžasná = 15 hvězdiček z 10. :-)))
  Vyšlo krásné počasí, v září hotel bez řvoucích dětí, Atlantik krásných 25 stupňů. Půjčili jsme si auto a za čtyři dny najezdili po ostrově 700 km,bylo co k vidění .
  Za nás Kutná hora splnila, co slíbila.

  Reply
 159. Hippo007

  Můžu jen potvrdit.. Ubytování v Amadeusu užíváme dlouhodobě a zcela nám vyhovuje. Je to kousek všude a máme očekávané pohodlí.

  Reply
 160. Hippo007

  Tři týdny zpátky jsme byli ve Flamingo Beach Mate přes Czech holiday center. Dovolenou hodnotím velmi pozitivně. Hotel na pláži je fajn, do toho skvělé apartmány a strava. Škoda, že jsme mohli jen na týden. Oproti předpokladu, bylo příjemné teplo a moře také výborné. Měli jsme ještě to štěstí, že jsme mohli zažít karneval v jihoamerickém stylu. To se nám velmi líbilo. Klidně zopakujeme

  Reply
 161. Kesl

  8 let jezdíme přes Czech holiday center do našeho apartmánu na Donovaly. To je v nízkých Tatrách. Ač jsme byli v počátcích lehce na rozpacích jestli toto pořizovat, nakonec nelitujeme a radi se tam vracíme. Letos to byla zase super lyzovacka. Skoda ze jsme ji museli kvůli covidu v minulých letech vynechat. Aspoň ze slo si to tam letos prodloužit, jako kompenzace za lonsky rok.. hodnotíme pozitivně 👍

  Reply
 162. Věra Machová

  Týden na Tenerife Flamingo Beach super. Služby na úrovni, zaměstnanci vstřícní, všude čisto,pokoje zařízení lepší standard. Užili jsme si ten týden s dcerou a vnoučaty. Chválíme i bazén a super snídaně. Takže pobyt chválíme na jedničku.

  Reply
 163. Iva

  Tenerife Flamingo beach –
  Perfektní hotelové služby, úžasný apartman, uklid každý den, bohatá snídaně vc sektu, čistý bazén a jeho okolí.
  Po par schodech dolu k dispozici pláž u oceánu.
  Krásná krajina projeta námi zapujcenym autem.

  Reply
 164. Počáteční lehká nedůvěra se rozplynula jako oblačnost nad Tenerife, kde jsme byli ubytovaní v hotelu Flamingo Beach Mate. Za nás podtržená jednička, naprosto luxusní snídaně, ubytování na úrovni ( pro čtyři osoby malé – jen rozkládací pohovka)
  Vše fungovalo jak bylo uvedeno ve smlouvě, snad jen malá výtka aerolinkám Smart Wings – občerstvení si musíte objednat předem, výběr malý, cena vysoká…ale Tenerife a celkově dovolená od „c-h-c“ byla příjemná a už se těšíme na další z balíčku…

  Reply
 165. Josef Šampalík

  Zakoupili jsme si zkušební balíček třech dovolených. Na první jsme vyrazili na Tenerife do Flamingo beach mate. Byli jsme moc spokojeni, komunikace s cestovní kanceláří skvělá, skoro to vypadá jako zázrak. Co slíbili, zatím bez problému plní. Mohu jen doporučit.

  Reply
 166. Karel Dvořák

  Nedávno jsme se vrátily z dovolené na Tenerife – Flamingo Beach Mate, snídaně, ubytování a výlety zařízené přes delegátku super. Příjemné pro mě bylo, že se delegátka ozvala 4dny před odletem. Krásná pohodová dovolená. Karel

  Reply
 167. Kamila Cisárová

  Vrátili jsme se z dovolené z Tenerife, Flamingo Beach Mate. Pěkná dovolená, moderní, čisto, skvělé snídaně a skvělý delegát Bruno. Děkujeme.

  Reply
 168. Marcela Sedláčková

  Mohu jen DOPORUČIT, tedy pokud chcete nakoupnout relaxaci u sebe a své rodiny touto cestou. Pobyt jsme zakoupili přes Kutnou horu, neměli jsme s tím nějaký psychický problém či zdání nedůvěry. Sice nevyužijeme 3 pobyty, protože jsem si zakoupily smlouvou týdenní pobyt na Lanzarotte a tím i členství v I.I., ale mohu říci v rámci pobytu na Flamingo Beach v Tenerife, že vše fungovalo jak mělo snad jen malá výtka aerolinkám Smart Wings – občerstvení si musíte objednat předem, což jsme nevěděli. Perfektní hotelové služby, prostorný apartmán pro 3 dospělé a jedno 6leté dítě, úklid každý den, nekonečná snídaně !!!!!! včetně sektu, čistý bazén, fitness, blízko pláž u oceánu-a byl teplý !!!! Úžasný aqualand, nevídaný v ČR. Celkově personál byl vstřícný a ochotný.

  Reply
 169. Martina Výborná

  Mohu jen doporučit. Před rokem jsme jeli do Kutné Hory, kde jsme si zakoupili zkušební balíček. Naše první dovolená byla letos na Tenerife v Flamingo Beach Mate. Dovolená úžasná a děti byly nadšené. Náš delegát Rado nám dal tipy a díky zážitkům na dovolenou budeme dlouho vzpomínat. Využili jsme z balíčku pouze tuto dovolenou, jelikož jsme si zakoupili uživatelské právo na Lanzarote. Jinak pokud někdo má nějaké pochybnosti, zda do Kutné Hory jet, nemusí. Jsou tam velmi vstřícní, vše srozumitelně vysvětlí a pokud si nějakou dovolenou u nich vyberete, se vším Vám poradí a zodpoví všechny vaše dotazy. Za mě chválím a jsem ráda, že jsem k nim tu dálku jela 😀

  Reply
 170. Hans

  Lyžovačka v Radstatu fantastická. Ubytování výborné a přátelský personál. Vyhovovla nám poloha a dostupnost lyžování. Klidně příští rok znovu. Hans

  Reply
 171. Petr

  Hansi více méně souhlasím, jenom musím dodat, že všude hrozně lidí. Jak na sjezdovkách, tak i v lázních. Za nás příště raději mimo jarní prázdniny..

  Reply
 172. Lenkase

  Chtěli bychom s Czech holiday center do Nové Pece ( Lipno ), myslím že se ten objekt jmenuje Nova Lake. Má někdo prosím nějakou vlastní zkušenost? Jedeme i s malými dětmi, neradi bychom byli nějak překvapeni. Díky L.

  Reply
 173. Miloš Mesiereur

  Ze zakoupeného balíčku tří zájezdů od CHC jsme letos v březnu vybrali Dominikánskou republiku. Dva týdny v rezortu Tropical v Cofresi, společnosti Lifestyle Holidays, západně od Puerto Plata, kde jsme byli ubytováni, jsme byli opravdu velmi spokojeni. Komplex budov různých velikostí, nepřesahujících výšku palem, je citlivě zakomponován do zdejšího pobřeží. Úroveň služeb je nastavena tak, že je možné prostě „vypnout“ a odpočívat, přičemž člověk má k dispozici veškerý servis, který v rámci dne potřebuje (… and even more).
  Dobrý výběr období mi potvrdilo několik klientů z USA či Kanady. Za celý pobyt jsme měli jen jeden deštivý den. Teploty se pohybovaly v rozmezí 26-31st.C, v noci kolem 20st.C, moře cca 27st.C.
  Protože ale nejsme žádní lenoši, zůstali jsme soukromě ještě jeden týden na poloostrově Samaná, abychom poznali místní kulturu trochu detailněji. Doprava pro našince působí na první pohled trochu chaoticky, ale pokud se řidič přizpůsobí, není to problém. Většina místních je velmi vstřícná a komunikačně proaktivní. Je zde co objevovat, což máme rádi.
  Pokud se chcete více přiblížit k místnímu obyvatelstvu, přijde vhod znalost španělského jazyka. Navštívit tento skvostný kout světa po vlastní ose pak není v dnešní době sociálních sítí žádný problém.

  Reply
 174. Karel Syrovátka

  Zrovna se nacházíme na druhé dovolené od Czech holiday center na Lanzarote. Dlouho jsme si mysleli, že naše zážitky už nic nepřekoná, ale tahle dovolená je skvělá, ostrov, pláže, jeskyně, vyhlídky, národní park, sopky, hotel, strava, všechno úžasné. Díky za skvělý závěr prázdnin pro nás a naše děti. KS

  Reply
 175. Josef Winter

  Koupili jsme si malý balíček v Kutné Hoře na tři dovolené a zatím jsme absolvovali první, na Tenerife. Bylo tam krásně, pěkné ubytování, skvělé snídaně a delegát se o nás staral jako o vlastní. Bazén u hotelu, pláž i pro malé děti.
  Vše probíhalo tak jak řekli, bez jediného problému.
  Super dovolená, doporučuji.
  Pepa z Kladna.

  Reply
 176. koukalová Katka

  Zítra s Czech holiday center letíme na Tenerife do hotelu Flamingo Bech Mate.
  V CK nám říkali, že je tu přímo u pláže, ale já podle snímků na mapách vidím, že tam mezi tím jsou i nějaké schody. Manžel je invalidní, potřebovala bych vědět, zda je tam nějaký bezbariérový přístup nebo výtah. Prosím byl tam někdo? Máte zkušenost nebo nějakou radu? Vím, že jsem to měla řešit dříve.. prosím

  Reply
  1. Secký H.

   Vážená paní, schody opravdu mezi hotelem a pláží jsou. Ale dá se to pohodlně okolo objet. Můžete být klidná. druhou možností je výtah.

   Reply
 177. Rezek V.

  Chceme touto formou poděkovat paní Jandurové za skvělé doporučení.
  Dovolená v Radstatu se nám skvěle vydařila, byli jsme tu s dětmi prvně a moc se nám líbilo. Počasí bylo úžasné, stejně tak ubytování a lyžovačka. Díky, doporučíme určitě známým. Rezek V.

  Reply
 178. Pavel V.

  Od Czech holiday jsme obdrželi nějaký reklamní poukaz na dva dny do Maďarska do lázní. Ač jsme ze startu tomu moc nerozuměli, proč jsme ho dostali.. nakonec jsme ho využili a byli jsme spokojený. Bylo to kousek pod Bratislavou a finančně to pro nás bylo skvělý. Do teď nechápu jaký pro ně má význam nám takový pobyt financovat??

  Reply
  1. Venddy

   Kam prosím Vás máte ten poukaz do toho Maďarska? My máme jet s Czech holiday center do Mošonu. Bylo to taky tam ve Vašem případě a bylo to bez problémů? Děkuji
   Venddy

   Reply
 179. Veronika

  Jsou v tom Radstatu v termálech v květnu a červnu také takové davy jako v zimě?
  Byli jsme tam teď v únoru a bylo toho až příliš. Jinak Ferienclub Amadeus Radstadt má někde nějaké webovky??

  Reply
 180. Pavel V.

  Byl to nejaký dlouhý název, myslím Mosonmagyarovar, takže asi jak píšete zkráceně ten Mošon. Jo bylo to v pohodě. Máme v plánu u nich zkusit i to Rakousko

  Reply
 181. Sahul

  Díky bohu, že jsme měli letos tu myšlenku a nejeli jako tradičně do Jizerek.. To by jsme jarňačky měli tak akorát na blátě. Radstadt byl úžasný. Lyžování samozřejmě lepší dopoledně, odpoledne to už bylo měkké. Ale i tak díky za dobrou možnost, nabídku i cenu Czech holiday center. Příští rok určitě znovu. Snad jen příště rychleji reagovat na naše dotazy

  Reply
 182. Frantisek

  Dovolená na Tenerife proběhla nad očekávání dobře. Jediné co nás zklamalo, bylo že se nám nepodařilo získat povolení na výstup na Teide.. Museli jsme se spokojit jenom s vrchní stanicí lanovky.

  Reply
 183. Radka

  Vyřizování dovolené od CZech holiday center bylo na dlouhé lokte.. měnili jsme počet osob a termín, což byl pro CK problém.
  Nakonec jsme jeli místo Dominikánské republiky na Tenerife. Ve finále jsme byli rádi, protože jsme ušetřili za cestu a taky to bylo dobrý.
  Let byl přijatelně dlouhý, akorát by mohl být na čas. S dětmi to není pak sranda.

  Reply
 184. Radek Konůpek

  Naše zkušenost je ve skrze pozitivní. Ty dovolené, které jsme měli objednané jsme podle dohody využili. Už někdy v roce 2016 jsme byli s nimi v Rakousku a v loni na Lanzarote. Lanzarote bylo nějaký Oasis club a to bylo super. Jídlo v hotelu formou bufetu výborné, bazén mohl být teplejší. Apartmány funkční a prostorné. Komunikace ze strany cestovky byla odpovídající potřebě. Klidně využijeme tuto CK znovu.

  Reply

A jaká je Vaše zkušenost?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *