SAE

— připravujeme —

4 komentářů
 1. Radek Dovalil

  Zdravím, jaké je počasí v Dubaji v druhé půlce září? Je tam ještě šílené vedro nebo už je to lepší oproti prázdninám? Rádi by jsme tam jeli někdy v termínu půlka září až konec října, ale raději bych už z kraje tohoto rozmezí.

  Reply
 2. Miloš KV

  Září bylo šílené. Vedro takové, že se nám na dlažbě topily boty, ve městě masakr, ani se nám pak už moc nechtělo ven, večer se ani nepohnul vzduch, bylo to docela ubíjející. Naopak v tom únoru to bylo naprosto super – teploty ideální, moře už teda studené, ale naopak vyhřívaný bazén v hotelu.

  Reply
 3. Lada

  Chtěl bych když už budu v Emirátech navštívit Abu Dhabí. Vyplatí se na 1-2dny půjčit auto nebo je lepší tam zajet místní dopravou? Prosím o užitečné rady. Laďa

  Reply
 4. Venouš

  V dubaji jsme stihli „zakladni veci“ typu burj khalifa, fontana pres den i v noci, akvarium, trhy, plachetnice, sjezdovka. V abu dhabi jsme si i trochu polezeli, k tomu dali aquapark a ferari world. Meli jsme jen snidani, vecere v hotelu je podle me zbytecna s tim, jake moznosti jsou venku. Obzvlaste radi jsme jedli v malych restauracich a mistnich rychlacich v Al bashra. V abu dhabi jsme spise vyuzivali food courty – ale porad supr vyber, ne jen MC apod. A do 15k za osobu jsme se vlezli i se vstupama, utratou a nakupy, ale to proto, ze celou tuhle dovolenou bych nazvala „error“ – nakup error fare u letenek, nakup error u hotelu = usetreno na nejvetsich polozkach. Letenky jsme meli do abu dhabi, po priletu jsme si vzali taxi do dubaje a to byla ve finale jedna z nejvetsich polozek. Z dubaje zpet do abu dhabi jsme jeli busem za 120 kc.

  Reply

A jaká je Vaše zkušenost?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *