Adrialand – recenze

5 komentářů
 1. kamila gembická

  dopis řediteli, bez odpovědi:
  Vážený pane řediteli,
  na stránkách kanceláře vyzýváte, ať Vám klienti píší. Dobře tedy, řekl jste si o to. Absolvovala jsem zájezd na Pag, do penzionu Belveder, od 26.5. do 3.7.2017. Penzion odpovídá ceně a je skvěle umístěn. Potud klady.
  Doprava…..vrátila jsem se s vaší cestovkou do dřevních dob po roce 89, ovšem bez tehdejšího nadšení.
  Řidiči, které jsme nabírali cestou, přijeli na sraz ( k pumpě na D1) pozdě, nenašli cestu (!).
  V Brně, i přes toto zdržení, se čekalo velmi dlouho na klienty z Olomouce.
  V Bratislavě nebyli řidiči schopni klienty najít, bloudili městem, ptali se kolemjdoucích.
  Ani jednou cestující nikdo neinformoval co se děje – ví řidiči, že vozí živé lidi a ne neživý náklad? Ani slovo vysvětlení, natožpak omluvy.
  Záchody – kapitola sama pro sebe. Inzerujete dopravu moderními autobusy s wc, občerstvením atd. Jezdíte ovšem starými busy, s nefunkčními toaletami, bez jakéhokoli občerstvení, celkově v hrozném stavu.
  Cesta zpět – totéž. Klienti čekají na přímém slunci na silnici a bus přijede o půl hodiny pozdě, bez slůvka vysvětlení, bez oznámení delegátovi, bez omluvy. Opět nefunkční wc, káva nebo voda nehrozí. O zastavení u pumpy jsem musela velmi důrazně žádat a měla jsem pocit, že velmi obtěžuji. Nešlo jen o mne, v přecpaném autobuse potřebovali na wc všichni.
  Atd atd….pochválit mohu jedině delegátku Moniku, přestože my jsme její služby nepotřebovali, je jasné že se jedná o velmi erudovanou a schopnou ženu.
  Žádám tedy vysvětlení, kdo je za organizaci dopravy odpovědný, proč používáte neschopné a neochotné řidiče a proč je vozový park ve stavu, jakém je. Jsem na vaši odpověď dost zvědavá, protože takový neuvěřitelný amatérizmus a očividné pohrdání zákazníky jsem nikdy nezažila. A věřím, že nezažijí ani další klienti – zvažuji napsat hodnocení na web a možná i oslovit některé úřady.
  S pozdravem
  kamila gembická

  Reply
 2. Ladislav Martinek

  Mobilhome kemp Mia Biograd 2017
  Kupovali jsme na Hyper slevách jako last minute bez jídla, doprava autobusem a odjížděli s tím, že za tu nezvykle nízkou cenu jsme čekali nějaký zádrhel, ale kupodivu jsme byli velmi mile překvapeni. Pěkný čistý mobilhome s nadstřešenou terasou, krásná sprcha s teplou vodou a čistý splachovací záchod. Kuchyň velmi dobře vybavená – varná konvice, 4-plotýnkový plynový vařič a veškeré základní vybavení k vaření. Sítě ve všech oknech a klimatizace. Asi polovina mobilhomů je starších a druhá je novějších. K moři-pláži cca 300 metrů. Doprava tam z Brna dobrá. Zpět byl horší bus i trasa, ale dalo se to vydržet. myslím, že za tu cenu to byla opravdu výborná dovolená a doporučil bych zejména rodinám se dvěma dětmi. Komunikace po telefonu i s delegátkou na místě, byla dobrá. (jen horší bylo se na začátku vůbec dovolat do CK) Za přístup a organizování zpětné dopravy až na naše nástupní místo pak musím pochválit paní Lucii Kulíkovou. Díky velkým zpožděním některých busů to mají dispečerky mnohdy opravdu složité.

  Reply
 3. Hana Dundáčková

  Dobrý den.Byla jsem s dcerou ve Vodici hotel Angeli od 27.7. do 6.8.2017.Cesta byla sice dlouhá,ale naprosto v pořádku.Na místě na nás čekal delegát,který nás odvedl k hotelu,aby jsme nebloudili.Ubytování krásné,vše čisté.Personál velice ochotný včetně pana delegáta.Pláž byla nedaleko a přesně tak jak bylo psáno v nabídce s pozvolným vstupem do moře a velice hezká.Dovolenou jsme si s dcerou užily.Velice pochotná byla i paní Szabová která se mnou přes telefon vše vyřizovala včetně smlouvy.Je to opravdu člověk na svém místě.Za mě mohu jen doporučit

  Reply
 4. Iveta Povalová

  Včera jsme se vrátili z Chorvatska Drveník , tuhle cestovku rozhodně NEDOPORUČUJI zapomněla nás v letovisku. Dopravu zpět jsme si museli zařizovat sami, nikdo nás neinformoval o odjezdu všechny čísla na CK nedostupná i dispečink. Měli jsme sebou dvě děti z toho jedno malé a zůstali jsme stát na magistrále. CK se o nás vůbec nezajímala, pomohla nám jiná cestovní kancelář. Do Česka jsme se nakonec dostali po domluvě z přepravcem co nás dovezl do Chorvatska ale o tom že nás měl vézt zpět nic nevěděl, vše jsme si museli zařídit sami a doposud jsme se do ck nedovolali !!!! Nevím jak by to dopadlo kdyby měli plnou kapacitu autobusu a odmítli nás vzít v soupisu cestujících nás žádný dopravce neměl. Museli by jsme si zařizovat ubytovaní na další noc podotýkám že bylo již 20:00 večer.. Touhle cestou děkuji paní delegátce Ivetě z Ck Diana co nám pomohla vše vyřídit a byla ochotná nám popřípadě sehnat další dny jinou přepravu. Tahle cestovka nemá své autobusy a posílá klienty různými přepravci kteří mají zrovna volno, v autobuse do Chorvatska nás jelo několik namíchaných cestovek a vysadili nás na Magistrále a dělejte si co chcete víc jich nezajímalo byl to jen přepravce. UŽ NIKDY VÍC !!!!!!!!

  Reply

A jaká je Vaše zkušenost?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *