Adventura – recenze

6 komentářů
 1. Ivana

  VELKÁ SPOKOJENOST S CK ADVENTURA-HAVAJ-POZNÁVÁNÍ-22.5.-9.5.2015 VÝBORNÝ PRŮVODCE MARTIN CHADIMA S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM

  Reply
 2. stej

  Zdravím, právě jsem se vrátila z Gruzie a Arménie, kde jsem byla s ck Adventura. Ze strany CK spousta nepochopitelných chyb. Dlouhé přejezdy, kdy člověk jezdí z východu Gruzie na západ a naopak, denně jsme seděli 7 hodin ve velmi nepohodlném mikrobusu. Ubytování u místních rodin – špína, jedna luxusní plíseň vedle druhé v koupelně, o kterou se nás dělilo 8 – muži, ženy dohromady, přitom např. v Mestii se dá koupit krásné ubytování za směšné peníze. Všichni (13 osob) jsme měli z té špíny snad i v jídle zažívací potíže. Čekala jsem nepohodlí a zážitky, ovšem toto předčilo všechna má očekávání. Strčit lidi do chlívku a vysvětlit jim, že si mají užívat autenticitu, to už nikdy nehodlám absolvovat.
  stej

  Reply
 3. Alena

  Zdravím,právě jsem se vrátila z Gruzie a Arménie, kde jsem byla s ck Adventura. Ze strany CK spousta nepochopitelných chyb. Dlouhé přejezdy, kdy člověk jezdí z východu Gruzie na západ a naopak, denně jsme seděli 7 hodin ve velmi nepohodlném mikrobusu. Ubytování u místních rodin – špína, jedna luxusní plíseň vedle druhé v koupelně, o kterou se nás dělilo 8 – muži, ženy dohromady, přitom např. v Mestii se dá koupit krásné ubytování za směšné peníze. Všichni (13 osob) jsme měli z té špíny snad i v jídle zažívací potíže. Čekala jsem nepohodlí a zážitky, ovšem toto předčilo všechna má očekávání. Strčit lidi do chlívku a vysvětlit jim, že si mají užívat autenticitu, to už nikdy nehodlám absolvovat.

  Reply
 4. Zuzkyn

  Ahoj,
  byla jsem s CK Adventura na jejich zájezdu Vánoce a Silvestr v jižním Maroku na kole a byl to docela průšvih. Zájezd nedoladění počínaje dopravou a konče špinavým ubytovním, některá bez teplé vody, všechny bez topení. Ck nás ani dostatečně neupozornila, jaká tam bude zima a doporučila sandály, lehké spacáky a lehčí podzimní bundy. Byla tam kosa! Bylo vidět, jak se šetřilo úplně na všem. Bohužel tomu neodpovídala cena zájezdu cca 33 tisíc:-(. Upřímně by mě zajímalo, jak k té ceně došli:-(
  Určitě se s nimi znovu nechystám!

  Reply
 5. maran

  Ahoj, také jsem byla s CK Adventura v Maroku a mohu potvrdit, že cena absolutně neodpovídala službám. CK šetřila kde se dalo, špatná doprava, ubytování špína, vlažná nebo studená voda, zima a ke snídani suchá placka s marmeládou. Nečekala jsem, že bude v Maroku nějaký luxus, ale cestovka zvolila to nejlevnější co bylo, přitom, jak jsme si sami zjistili, dalo se sehnat mnohem lepší ubytování a také levné. Prostě zkažená dovolená.
  Už bych s CK Adventurou určitě také nikdy nejela!

  Reply

A jaká je Vaše zkušenost?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *