Kuba

— připravujeme —

7 komentářů
 1. Jirka 75

  Je optimalni, vzhledem k pocasi, jet na Kubu v dubnu (chystame se v polovine dubna na 2tydny)? Vim, ze je to obdobi sucha.

  Reply
 2. Petr Tábor

  Zdravím Jirko, na Kubě jsme byli se ženou loni a úplně nás očarovala. Udělali jsme tyto výlety, tak třeba jako malý tip pro vás.
  Byli jsme na několika výletech:
  2-denní Havana + Pinar dle rio
  1-denní Santa Clara + Trinidad + Cienfuegos
  1-denní Guamá + Zátoka sviní
  a pak jsme si půjčili kabriolet i s řidičem a nechali se povozit po Varaderu

  Výlety se kupují u státní cestovky, na recepci hotelu mají stůl s nabídkou výletů. Mimo to Ti budou plavčíci, barmani, ochranka dávat tipy na své známé, jejich auta a služby. Chtěli jsme si ten kabriolet půjčit u té státní cestovky, nešlo to. O cca tři metry dál stála ochranka, která má plné kapsy kalhot fotek kabriletů a kontaktů na známé. A šlo to. Petr-Tábor 

  Reply
 3. Jaňulka

  M2l by někdo doporučení, kde se dají sehnat levné letenky na Kubu? Chceme cestovat a nechceme kupovat celý balíček ubytování s all inklusive. Díky.

  Reply
 4. Pavel Hovorka

  Cestuji po světě pravidelně a často, na Kubě si vystačíte se základním očkováním, které je běžné pro Evropu plus očkování proti břišní tyfusu.

  Reply
 5. Jaromír

  Na Kubě jsem byl před 18 lety a letos jsem si to zopakoval. Kuba se hrozně změnila, rozprodává se západním firmám a já si nejsem jistý, že to zemi a kubáncům jenom prospěje. Stará Kuba měla atmosféru, teď jsem si připadal jak v resortu v Egyptě

  Reply

A jaká je Vaše zkušenost?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *