Trip4you – recenze

Solid educational creating assistance is constantly able to aid pupils because of their show results. Buy essay prepared by specialist and seasoned essay freelance writers .

6 komentářů
 1. Dana

  Poznávací Turecko – hon na lidi
  nedávno jsem se vrátila s přítelem z poznávacího pobytu v Turecku. Krajina pěkná,památky zajímavé,ubytování luxusní,ale aby ne!!!Při celodenní návštěvě výroby koberců,kožešin a zlata se na nás vždycky vrhla hromada prodejců a psychologickými triky se snažili o prodej aspoň na splátky.Katastrofa.Kdo si koupil kobereček,musel ještě doplatit clo a to už mělo být podle průvodkyň vyřešené a nemělo se platit.Obědy??? Kdo se nechtěl účastnil 5ti obědů za 50E měl smůlu,vždy se jedlo mimo hlavní ruch a tak čekal na parkovišti.Nazvala bych to-zlobíš-neplatíš-hladovíš!!!Na závěr?Děkuji,ale s touto CK nikdy NIKAM.

  Reply
 2. Marie Dušáková

  Také jsem byla na tomto zájezdu a protože cestuji často, tak mohu srovnávat. Zájezd byl připravený zajímavě a především bych vyzvedla vysokou profesionalitu průvodkyně.Ten kdo se o program zájezdu opravdu zajímal věděl že musí počítat s přejezdy autobusu a proto zajištění jídla nebude vždy v centru města a zaplatit si 5 eur za oběd snad nikoho finančně nezrujnuje.Jediné s čím souhlasím je, že návštěva zlatnictví a kožešnictví byla příliš dlouhá a nezajímavá, radši bych ji vyměnila za prohlídku města.

  Reply
 3. Věra

  S kým nejet na dovolenou
  Jednou jsme si s rodinou řekli že si uděláme hezkou dovolenou a po dlouhém vybírání nám padl do oka zájezd do Turecka nabízený cestovní kanceláří trip4you.cz. Když jsme dorazili do hotelu v Antalyi, byla nám delegátkami nabídnuta možnost zakoupení si pěti obědů za 50 euro a šesti večeří za 100 euro a k tomu jednu večeři – jako překvapení nakonec „zdarma“, což ovšem zdarma opravdu nebylo, protože jeden dobrý oběd či večeře stojí v turecku kolem 10 lir (cca 100 Kč). Jelikož byl tento zájezd poznávací a Turecko je opravdu velká země, hodně času jsme strávili v autobuse. Autobus v době oběda, ale nestavil ve městě, kde by se dalo sehnat nějaké jiné stravování, nýbrž v jídelnách určených pro turisty, většinou uprostřed pole, kde se ovšem mohli najíst jen Ti, kteří měli zakoupen oběd u průvodkyně a nesmyslné cifry (při jednom čekání až se ostatní nakrmí, jsme si objednali v této vývařovně čaj – číšník nám za čtyři čaje oznámil cenu 6 Euro – obvyklá cena čaje je 1 Lira (cca 10 Kč)…a ještě tyto vývařovny byly opravdu hrozivé a účastníci zájezdu z nich měli zažívací potíže…
  Když jsme tedy přijeli hladoví do hotelu, chtěli jsme si koupit večeři přímo v hotelu jenomže reakce recepční byla jen že se rychle začala domlouvat s tureckou průvodkyní, která hned řekla, že tu jednu večeři od ní si můžeme koupit za dvacet euro. Tuto nabídku jsme pochopitelně odmítli a zeptali se kam se tedy můžeme jet najíst, na to nám paní průvodkyně ani neodpověděla. To nás přirozeně trochu naštvalo a tak jsme se šli zeptat jednoho ze zaměstnanců hotelu jak je to tam se stravováním. Ten nám sdělil, že v tomto hotelu je jen polopenze nebo allinclusive. Po tomto zjištění se jeden člen naší rodinny rozhodl na večeři jít.
  Vzhledem k situaci jsme si domluvili schůzku s delegátkami, a samozřejmě přišla i turecká průvodkyně. Když jsme se sešli, slušně jsme jim dali najevo, že když říkaly, že si obědy a večeře můžeme zakoupit jinde než jen od nich, nepředstavovali jsme si že si je máme koupit v poušti… Po chvíli dohadování jsme se zeptali i na večeři v daném hotelu. Na to paní průvodkyně neměla co říct a tak raději mluvila turecky s delegátkami. Když můj bratr řekl, že byl na večeři, protože je zahrnutá v ceně ubytování v tomto hotelu, začala být průvodkyně podrážděná a začala nám vyhrožovat policií pokud nezaplatíme dvacet euro. Korunu všemu nasadila, když řekla, že tam je, aby nám pomohla a že se jí máme zeptat a ne na ní křičet?! Ovšem nakonec jsme se dozvěděli, od našich delegátek (byly to obě majitelky výše zmíněné CK), že tentokrát to bylo výjimečné a že už se to nestane. Bohužel své slovo nedodržely a tak to bylo jako poprvé, každou zastávku po celý zájezd. Delegátky se s námi poté už ani nebavily a turecká průvodkyně reagovala agresivně (zrudla a začala křičet), takže jsme tak nějak pochopili, že se s tím asi nic udělat nedá. Tento přístup k zákazníkům se mi zdá neslušný až podvodný. Nechci vám zkazit představu o Turecku, je to opravdu hezká země, ale doporučuji si tam zajet radši individuálně.
  Vlastně autobus nikdy nestavěl v žádném městečku, ostatní ze zájezdu by se mohli podivit, jaké to platí ceny za obědy, večeře… a předražené výlety.. zastavovalo se jen u vybraných odpočívadel, kde byl jen další prodej tureckých suvenýrů za neuvěřitelné cifry… Důležité bylo, aby nikdo neznal běžné cenové relace v Turecku a všichni mohli být dobře připraveni ….na velmi agresivní prodej „výhodného tureckého zboží“:
  na návštěvu tkalcovny – prodej předražených koberců
  na návštěvu klenotnictví – prodej předražených šperků
  na návštěvu kožedělné dílny – prodej předražených kožených oděvů
  Myslím, že i firmy, které znáte z filnu Šmejdi by se u této CK ledacos přiučili…
  Obě majitelky jsou sice češky, ale nějakou dobu žili v Turecku. Nezájem o lidi ze zájezdu byl zarážející. Celý pocit ze zájezdu organizovaným touto „cestovní kanceláří“ je, že nejde o spokojenost klientů a poznání Turecka, nýbrž pouze o to, dostat účastníky zájezdu do předem domluvených jídelen, na předražené výlety a na prodejní akce… a tam všude z nich dostat co nejvíce peněz.

  Reply
 4. Mirek

  Turecko – zájezd „Perly jihozápadního Turecka“
  v říjnu loňského roku.
  Opravdu „nezapomenutelná dovolená“….
  Všechny důrazně varuji, aby si zjistili s kým a na jakou dovolenou chtějí jet, nebo prožijí horor jako my. Se vším výše uvedeným se ztotožňuji. U nás v ČR si bohužel nebráníme svá práva a jsme ovce, které za nekvalitní služby ještě poděkují a nepřiznají si, že byli někde za blbce a jako zboží prodáni za provizi a jako zboží ke „šmejdským“ praktikám. U nás jsou již tyto praktiky hlídané a zakázané, ale v Turecku tento obchod kvete. Proto se u těchto „poznávacích“ zájezdů podívejte, je tam vždy uvedena věková hranice (nad 18, příp. nad 25 a více let…) aby platili jimi uzavřené „šmejdské“ smlouvy na vnucené zboží.
  Přeji všem šťastnou ruku při výběru dovolené a CK 🙂

  Reply
 5. Romana

  Dobrý den,
  chtěla bych se podělit o svou zkušenost s CK trip4you. Účastnili jsme se poznávacího zájezdu do Istanbulu a musím jen chválit. Již před odletem jsme dostali vyčerpávající informace k našemu zájezdu, na letišti nás přivítala průvodkyně R.Procházková, která nám detailně popsala všechny organizační záležitosti a rozdala mapy, kontakty a knížku o brožurku o Turecku. Prošla s námi od odbavení až k letadlu a na letišti v Istanbulu na nás počkala u pásů, které vydávají zavazadla a poté jsme již šli k autobusu, který nás odvezl do hotelu. Ubytovaní jsme byli ihned, neměli jsme nikde žádný problém, bydleli jsme blízko centra. Ohledně výletů, výborná organizace a vynikající výklad. Istanbul předčil naše očekávání. Průvodkyně s námi byla téměř pořád a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací. Určitě musím zdůraznit vysokou úroveň průvodkyně a dobrou organizaci celého zájezdu.

  Reply
 6. Božena

  Minulý pátek jsem se vrátila s kamarádkami z Eurovíkendu v Istanbulu a bylo tu super, organizace bez chybičky, skvělá průvodkyně a nádherné počasí. CK super, vše na jedničku

  Reply

A jaká je Vaše zkušenost?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *